newsshowslive
Вступить в семью ATR

Всех, кто встречается с Путиным, заранее проверяют на коронавирус

30 марта 2020, 10:18
536

Перед встречами с президентом РФ Владимиром Путиным всех его посетителей проверяют на коронавирус.

ФОТО: Reuters

ФОТО: Reuters

Об этом заявил пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков, сообщает «Радио Свобода».

В эфире одного из российских телеканалов Песков сказал, что тесты проходят также сотрудники администрации, которые работают непосредственно с Путиным.

Пресс-секретарь Путина не сказал, сдавал ли тест на коронавирус сам президент РФ. Ранее он утверждал, что в этом нет необходимости, поскольку у российского президента «нет проблем со здоровьем».

Напомним, с 30 марта в Москве выходить из дома можно будет только при наличии специальных пропусков. По последним данным, всего в России зафиксировано 1534 случая заражений коронавирусом. Из них 64 вылечились, 9 — скончались.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності