newsshowslive
Вступить в семью ATR

Итальянцам предлагают за 200 евро поблагодарить Россию «за помощь» — СМИ

14 апреля 2020, 10:47
741

Итальянцам за 200 евро предлагают сняться в ролике одного из российских телеканалов и поблагодарить Россию и Путина за гуманитарную помощь, предоставленную в рамках борьбы с распространением COVID-19.

Такие предложения жителям Италии поступают в Whatsapp, сообщает итальянское издание La Repubblica.

«Им нужно 15 итальянцев, которые скажут что-нибудь хорошее о российской гуманитарной помощи. Лучше видео или пост с фотографиями, но за видео они платят 200 евро, за пост дают меньше», — приводит издание текст сообщения, которое получил один из жителей страны.

Видео с похвалой российских властей предлагают разместить в соцсетях.

Посольство РФ в Италии заявило, что ничего не знает о предложениях итальянцам снимать видео за деньги.

Напомним, в марте 2020 года Россия направила в Италию гуманитарную помощь, военных медиков и оборудование для борьбы с коронавирусом. Российские СМИ и блогеры начали активно использовать эту операцию для прокремлевской пропаганды.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності
09:34
video «Молла Аббас» — твори кримськотатарського просвітителя Гаспринського стали доступними для україномовного читача: ZAMAN
25 червня на міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» відбудеться презентація кримськотатарської літератури, на якій співупорядниця й редакторка серії Надія Гончаренко з колегами детальніше розкажуть про нову збірку «Молла Аббас».
#презентація#Молла_Аббас#двомовне_читання#Ісмаїл_Гаспринський
09:13
video «Кримськотатарська проза українською» — літературна серія про події з історії корінного народу півострова: ZAMAN
У Національній історичній бібліотеці України презентували серію кримськотатарських творів, перекладених українською. Ідея її створення належить директору видавництва «Майстер книг» Павлу Сачеку.
#презентація#кримськотатарська_проза_українською#Майстер_книг#Молла_Аббас#четверта_збірка