newsshowslive
Вступить в семью ATR

Окупанти у Криму блокують сайт ATR.ua та десятки інших ресурсів — правозахисники

29 июня 2020, 14:45
774

За наказом окупаційної «влади» Криму тамтешні провайдери блокують на півострові роботу 30 українських інформаційних сайтів, серед яких — ATR.ua.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Про це йдеться у моніторингу Кримської правозахисної групи за червень 2020 року.

«У Криму 8 провайдерів у 7 населених пунктах повністю блокують 30 українських інформаційних сайтів і 2 соціальні мережі. Ці ж провайдери блокують сайти Меджлісу кримськотатарського народу, «Хізб ут-Тахрір», «Свідків Єгови» і Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Крім того, як мінімум 4 українських інформаційних сайти у цих провайдерів доступні тільки частково», — зазначають правозахисники.

Зокрема, повідомляється, що сайт ATR.ua блокують два провайдери в окупованому Криму.

Серед інших українських сайтів, що блокуються окупантами на півострові, перелічуються: «Цензор.нет», QHA, «Радіо Хаят», «След.нет», «Інформаційний опір», UAinfo, «5 канал», Blackseanews, «Фокус», «Главком», «Головне», «Громадське радіо», «Центр журналістських розслідувань», «Лівий берег», «Подробиці», «Стрічка», «ТонеТО», ТСН, «Депо», «Обозреватель», «Українська правда», «РБК Україна», Укрінформ, «Дзеркало тижня», а також соцмережі LinkedIn і Telegram.

Окрім цього, повідомляється, що сайт «Апостроф» блокують 7 з 8 кримських провайдерів. У 4 провайдерів з 8 недоступний сайт громадського об’єднання «Кримська солідарність». Сайт прокуратури АР Крим недоступний у одного кримського провайдера.

«Подібні дії Російської Федерації істотно обмежують для жителів Криму доступ до інформації незалежних українських онлайн медіа та ФМ радіостанцій. В умовах пандемії COVID-19 така політика Росії в Криму тільки ускладнює ситуацію, по суті, позбавляючи людей доступу до альтернативної інформації про ситуацію з пандемією в Україні та світі, від якої може залежати життя і здоров’я цих людей», — наголосили у Кримській правозахисній групі.

Зазначається, що перевірку доступності сайтів правозахисники провели за допомогою мереж 8 різних провайдерів у 7 кримських населених пунктах: БелНет (Білогірськ), SevStar (Севастополь), Мечта (Сімферополь), Боспортелеком (Керч), ЯлтаНет (Ялта), SkyLine (Красноперекопський район), Гигабайт ( Бахчисарай), Керчьнет (Керч).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров