newsshowslive
Вступить в семью ATR

COVID-19 у Криму: окупанти не планують повертатися до суворого карантину

30 июня 2020, 16:47
840

Попри зростання кількості хворих на COVID-19 представники «влади» окупованого Криму заявили, що вони не мають наміру повертатися до більш суворих обмежувальних заходів через поширення коронавірусної інфекції.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, про це заявили «голова» Криму Сергій Аксьонов та «губернатор» окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.

Зокрема, Аксьонов пояснив, що повернення жорстких обмежувальних заходів може «катастрофічно позначитися на економіці півострова».

«Моя позиція: вже треба рухатися тим шляхом, який є. Якщо відкривати, закривати, смикати бізнес — це буде катастрофа. Люди тільки знову вклалися, щоб заново відкритися. Просто це все залежить від дисципліни тих, хто приїжджає, і від кримчан», — наголосив «голова» Криму.

«Губернатор» окупованого Севастополя, зі свого боку, повідомив, що місто наразі не потребує посилення карантину, бо у «влади» нібито «є всі засоби для подолання ситуації».

«Ми подивилися статистику за три місяці: у нас, слава богу, важких випадків вкрай мало. У нас дуже серйозний запас ліжкового фонду, практично не задіяний кисень, взагалі не задіяні ШВЛ. Ми будемо жити у спокійному режимі, реагуючи на ті ситуації, на які потрібно буде реагувати», — запевнив Развожаєв.

За останніми даними окупантів, загальна кількість хворих на півострові досягла 926 осіб (691 — у Криму, 235 — у Севастополі). Відомо, що усього 31 пацієнт з COVID-19 на півострові помер (27 — у Криму, 4 — у Севастополі). Водночас Постійне представництво президента України в АРК стверджує, що Росія замовчує реальний стан справ з інфікованими COVID-19 у Криму.

Зазначимо, що попри зростання кількості випадків COVID-19 у Криму «влада» півострову з 15 червня скасувала режим самоізоляції для усіх мешканців та обов’язкову обсервацію для приїжджих. З 1 липня окупанти обіцяють пускати на півострів російських туристів. Нині у Криму діє «режим підвищеної готовності», оголошений через поширення COVID-19. «Влада» півострову поступово пом'якшує обмежувальні заходи. Так, з 1 червня на півострові відновили роботу літні майданчики кафе і ресторанів. З 15 червня в окупованому Криму почалося поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:48
COVID-19 у Севастополі: 58 нових випадків, три людини померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 58 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, три людини померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 17 753 осіб (13 828 — у Криму, 3925 — у Севастополі).
#Севастополь#коронавірус#епідемія
14:26
Діти з окупованих територій зможуть безкоштовно навчатися на підготовчих курсах ЗВО України
Міністерство освіти і науки видало наказ про створення робочої групи, яка організовуватиме спеціальні підготовчі курси на базі українських закладів вищої освіти для дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та на лінії̈ зіткнення.
#абітурієнти#Крим_Україна#Донбас_Україна
13:53
СБУ блокувала незаконні поставки продукції до окупованого Криму
Служба безпеки України задокументувала протиправну схему поставок продукції менеджментом одного з провідних українських виробників кераміки до окупованого півострова.
#СБУ#Крим#Україна
13:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли чотири людини
В окупованому Криму повідомляють про смерть чотирьох пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 367 пацієнтів з COVID-19 (268 — у Криму, 99 — у Севастополі).
#Крим#коронавірус#епідемія
12:35
У Чорне море прямує американський ракетний есмінець
Ракетний есмінець ВМС США Donald Cook прямує в Чорне море для здійснення патрулювання.
#США#Україна#Чорне_море
11:48
Лідери G20 схвалили заморозку боргів бідних країн через пандемію
Лідери країн «Великої двадцятки» (G20) ухвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв'язку з пандемією COVID-19.
#G20#пандемія
11:28
Штаб Байдена анонсував перші призначення в нову адміністрацію
Новообраний президент США Джо Байден може зробити перші призначення в свою адміністрацію вже у вівторок, 24 листопада.
#США#Байден#призначення

Поддержите телеканал ATR!

Мы - семья АТR.
Тысячи людей помогают нам продолжать нашу борьбу.
Станьте и вы частью борьбы с агрессором.
Вступите в семью АТR.

Вступить в семью ATR