newsshowslive
Вступить в семью ATR

COVID-19 у Криму: окупанти не планують повертатися до суворого карантину

30 июня 2020, 16:47
1019

Попри зростання кількості хворих на COVID-19 представники «влади» окупованого Криму заявили, що вони не мають наміру повертатися до більш суворих обмежувальних заходів через поширення коронавірусної інфекції.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, про це заявили «голова» Криму Сергій Аксьонов та «губернатор» окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.

Зокрема, Аксьонов пояснив, що повернення жорстких обмежувальних заходів може «катастрофічно позначитися на економіці півострова».

«Моя позиція: вже треба рухатися тим шляхом, який є. Якщо відкривати, закривати, смикати бізнес — це буде катастрофа. Люди тільки знову вклалися, щоб заново відкритися. Просто це все залежить від дисципліни тих, хто приїжджає, і від кримчан», — наголосив «голова» Криму.

«Губернатор» окупованого Севастополя, зі свого боку, повідомив, що місто наразі не потребує посилення карантину, бо у «влади» нібито «є всі засоби для подолання ситуації».

«Ми подивилися статистику за три місяці: у нас, слава богу, важких випадків вкрай мало. У нас дуже серйозний запас ліжкового фонду, практично не задіяний кисень, взагалі не задіяні ШВЛ. Ми будемо жити у спокійному режимі, реагуючи на ті ситуації, на які потрібно буде реагувати», — запевнив Развожаєв.

За останніми даними окупантів, загальна кількість хворих на півострові досягла 926 осіб (691 — у Криму, 235 — у Севастополі). Відомо, що усього 31 пацієнт з COVID-19 на півострові помер (27 — у Криму, 4 — у Севастополі). Водночас Постійне представництво президента України в АРК стверджує, що Росія замовчує реальний стан справ з інфікованими COVID-19 у Криму.

Зазначимо, що попри зростання кількості випадків COVID-19 у Криму «влада» півострову з 15 червня скасувала режим самоізоляції для усіх мешканців та обов’язкову обсервацію для приїжджих. З 1 липня окупанти обіцяють пускати на півострів російських туристів. Нині у Криму діє «режим підвищеної готовності», оголошений через поширення COVID-19. «Влада» півострову поступово пом'якшує обмежувальні заходи. Так, з 1 червня на півострові відновили роботу літні майданчики кафе і ресторанів. З 15 червня в окупованому Криму почалося поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:11
video Карантин продовжено до 31 серпня, але з деякими послабленнями: ZAMAN
У Міністерстві охорони здоров’я планують скасувати вимоги щодо заповненості приміщень та дозволити повноцінне функціонування спортзалів.
#карантин#Україна#зелена_зона#пом'якшення
12:53
video Обговорювали війну на Донбасі та вступ України до НАТО, але не детально — Путін: ZAMAN
Президент Росії Володимир Путін розповів, про що вони розмовляли з Президентом США Джо Байденом під час двостороннього саміту між лідерами двох країн у Женеві.
#Путін#війна_на_Донбасі#вступ_України_до_НАТО#саміт_з_Байденом
12:31
video Мустафа Джемілєв отримав грамоту від Центру міжнародних досліджень соціально-політичних процесів Азербайджану за підтримку у часи другої карабаської війни: ZAMAN
Голова центру Самір Адігозеллі відзначив, що азербайджанці та кримські татари мають єдині корені та наголосив на солідарності з кримськотатарським народом.
#нагорода#Мустафа_Джемілєв#підтримка_у_другій_карабаській_війні
12:18
video Уряд скасував контроль самоізоляції через додаток «Вдома»: ZAMAN
Відтепер не потрібно встановлювати застосунок «Вдома» при поверненні з-за кордону або при перетині адмінмежі з окупованої території на материкову частину України. Окрім того, скасовано обов'язкове тестування на коронавірус.
#пом'якшення_карантину#зелена_зона#«Вдома»#рішення_Уряду
11:46
video Американський філософ Френсіс Фукуяма долучився до кампанії на захист та підтримку кримськотатарських бранців і стане голосом політв’язня Аріфмеметова: ZAMAN
У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що американський філософ, професор Стенфордського університету погодився приєднатися до кампанії МЗС з публічного менторства на захист ув’язнених окупантами громадянських журналістів.
#МЗС#політв'язні#Аріфмеметов#Френсіс_Фукуяма#кампанія_захисту_та_підтримки
11:32
video У Києві представили багатоцільовий літак F-16 — авіакомпанія «Локхід» є новим учасником виставки «Зброя та безпека»: ZAMAN
Три сотні компаній з 13 країн світу презентують свої досягнення на виставці «Зброя та безпека» у Києві, яка стартувала напередодні. На окремому стенді — українські броньовики «Новатор» та «Варта», оснащені мінометами та вбивцями дронів.
#Київ#виставка#«Зброя_та_безпека»#багатоцільовий_літак