newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
15:00
Bugün / Сьогодні (live)

ТКГ домовилася про повне припинення вогню на Донбасі з 27 липня

23 июля 2020, 13:59
758

Під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи за участю України, Росії та представників ОБСЄ 22 липня сторони домовилися про режим повного та всеосяжного припинення вогню з 27 липня.

Про це повідомили в Офісі президента.

Згідно з ухваленим рішенням, з 00:01 27 липня 2020 року має дотримуватися режим повного та всеосяжного припинення вогню до врегулювання міжнародного збройного конфлікту на території Донбасу.

«Режим дотримання повного та всеосяжного припинення вогню в разі, якщо він буде дотриманий іншою стороною, є базовою передумовою реалізації Мінських домовленостей і відкриває шлях до виконання інших положень цих домовленостей», — наголосили в Офісі президента.

Раніше стало відомо, що бойовики на Донбасі вбили медика Миколу Ільїна та познущалися з його тіла. У МЗС убивство назвали воєнним злочином та пообіцяли не залишати цей факт поза увагою світу.

Нагадаємо, що торік у населеному пункті Золоте провели розведення військ, про яке також домовились у Мінську. Його переносили декілька тижнів через недотримання режиму тиші з боку бойовиків. Аналогічна ситуація склалась і довкола розведення в Петрівському.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок