newsshowslive
Вступить в семью ATR

Путін заявив, що у РФ створили вакцину від COVID-19

11 августа 2020, 11:59
525

Президент РФ стверджує, що вранці 11 серпня в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусної інфекції.

Як повідомляють росЗМІ, про це Путін заявив під час виступу на нараді з членами уряду РФ.

Зокрема він повідомив, що одна з його доньок вже нібито зробила щеплення від COVID-19. Путін наголосив, що вакцинація має бути добровільною.

«Ми маємо налагодити масовий випуск вакцини, щоб усі, хто хоче, могли скористатися досягненням наших вчених», — сказав президент РФ.

Очільник Міністерства охорони здоров’я РФ додав, що випробування вакцини показали її ефективність і безпеку. Він запропонував першими вакцинувати медиків і вчителів.

Зазначимо, що у Росії за минулу добу зареєстрували майже 5 тис. випадків COVID-19, померли 130 пацієнтів. Загалом у країні — 897 599 випадків коронавірусної інфекції, 15 131 особа померла.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров