newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
15:00
Bugün / Сьогодні (live)

Зеленський — у День прапора: Вірю, що український стяг замайорить у Криму

23 августа 2020, 13:30
458

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем державного прапора. Зокрема, він сказав, що вірить у те, що одного дня український прапор замайорить у вільних від окупантів Криму, Донецьку та Луганську.

ФОТО: Офіс президента

ФОТО: Офіс президента

Про це Володимир Зеленський заявив у відеоролику, де разом із відомими українцями привітав громадян країни з Днем державного прапора.

«Сьогодні ми відзначаємо День державного прапора України. Синьо-жовтого стяга, під яким наші Збройні сили мужньо захищають суверенітет і територіальну цілісність держави. <...> Щоразу, коли український прапор здіймається вгору, ми підіймаємо очі до неба з надією та вірою в те, що на українській землі нарешті настане мир. В те, що одного дня наш прапор майорітиме в Донецьку, Луганську та Криму. І в те, що під цим прапором майбутні покоління щасливих українців житимуть багато-багато тисячоліть», — наголосив президент України.

Також Зеленський закликав українців вивішувати сьогодні прапори зі своїх вікон, а також поділитися у мережі власними історіями про синьо-жовтий прапор.

Нагадаємо, День державного прапора в Україні відзначають щорічно 23 серпня — напередодні Дня незалежності.

Як відомо, у привітальному ролику з нагоди Дня Конституції, 28 червня, Володимир Зеленський не згадав про окупований Крим і його мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок