newsshowslive
Вступить в семью ATR

Верховна Рада ратифікувала угоду з ЄС про надання Україні допомоги у 1,2 млрд євро

25 августа 2020, 13:55
601

Верховна Рада 25 серпня ратифікувала меморандум про взаєморозуміння між Україною і Європейським Союзом про отримання Україною макрофінансової допомоги ЄС в сумі до 1,2 млрд євро.

Про це стало відомо під час сьогоднішнього позачергового засідання парламенту. За ухвалення відповідного законопроєкту (№0063) проголосували 248 народних депутатів за необхідного мінімуму 226 голосів.

Зазначається, що законопроєкт був розроблений з метою набрання чинності для України підписаних 23 липня 2020 року в Брюсселі міжнародних договорів України щодо отримання макрофінансової (кредитної) допомоги Європейського Союзу в сумі до 1,2 млрд євро.

«У зв'язку з негативними фінансово-економічними наслідками, зумовленими поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, Європейським парламентом і Радою 25 травня 2020 року було ухвалено остаточне рішення про можливість надання «виняткової» макрофінансової (кредитної) допомоги країнам Європейської політики сусідства, зокрема Україні, для підтримки зусиль з подолання ними наслідків кризи, зумовленої поширенням COVID-19», — йдеться у пояснювальній записці.

Зазначимо, що Україна відповідно до умов меморандуму зобов'язалася провести конкурсний відбір на посади керівників Державної податкової і Митної служб після закінчення карантину, ліквідувати Державну фіскальну службу й ухвалити в першому читанні проєкт закону про створення нового агентства для розслідування серйозних економічних і фінансових злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:48
COVID-19 у Севастополі: 58 нових випадків, три людини померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 58 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, три людини померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 17 753 осіб (13 828 — у Криму, 3925 — у Севастополі).
#Севастополь#коронавірус#епідемія
14:26
Діти з окупованих територій зможуть безкоштовно навчатися на підготовчих курсах ЗВО України
Міністерство освіти і науки видало наказ про створення робочої групи, яка організовуватиме спеціальні підготовчі курси на базі українських закладів вищої освіти для дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях та на лінії̈ зіткнення.
#абітурієнти#Крим_Україна#Донбас_Україна
13:53
СБУ блокувала незаконні поставки продукції до окупованого Криму
Служба безпеки України задокументувала протиправну схему поставок продукції менеджментом одного з провідних українських виробників кераміки до окупованого півострова.
#СБУ#Крим#Україна
13:10
В окупованому Криму від COVID-19 померли чотири людини
В окупованому Криму повідомляють про смерть чотирьох пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 367 пацієнтів з COVID-19 (268 — у Криму, 99 — у Севастополі).
#Крим#коронавірус#епідемія
12:35
У Чорне море прямує американський ракетний есмінець
Ракетний есмінець ВМС США Donald Cook прямує в Чорне море для здійснення патрулювання.
#США#Україна#Чорне_море
11:48
Лідери G20 схвалили заморозку боргів бідних країн через пандемію
Лідери країн «Великої двадцятки» (G20) ухвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв'язку з пандемією COVID-19.
#G20#пандемія
11:28
Штаб Байдена анонсував перші призначення в нову адміністрацію
Новообраний президент США Джо Байден може зробити перші призначення в свою адміністрацію вже у вівторок, 24 листопада.
#США#Байден#призначення

Поддержите телеканал ATR!

Мы - семья АТR.
Тысячи людей помогают нам продолжать нашу борьбу.
Станьте и вы частью борьбы с агрессором.
Вступите в семью АТR.

Вступить в семью ATR