newsshowslive
Вступить в семью ATR

Apple хоче навчити Siri української мови

22 сентября 2020, 13:11
459

Американська компанія Apple розмістила вакансію аналітика анотацій зі знанням української мови. Таким чином, Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти питання і відповідати користувачам українською мовою.

Відповідну вакансію розмістили на сайті компанії.

Згідно із заявкою, серед вимог до кандидата, окрім вільного володіння українською мовою та високого рівня англійської, одним з головних критеріїв є навички розуміння словесних нюансів української мови, в тому числі діалектних особливостей різних регіонів.

Сама вакансія передбачає роботу в європейській штаб-квартирі Apple, яка знаходиться в ірландському місті Корк.

«Як аналітик анотацій ви будете слухати і транскрибувати аудіофайли і оцінювати відповіді Siri. Ви будете використовувати свої знання мови та культури, а також аналітичні навички, щоб оцінити відповіді. Ми навчимо вас бути експертом у розумінні, підтримці та поліпшенні взаємодії з клієнтами. <...> Ми шукаємо заявників, які вільно володіють українською мовою», — додали в Apple.

У 2016 році на сайті change.org з'явилася петиція з вимогою зробити українську версію голосового помічника від Apple, але тоді вона зібрала лише 1330 підписів.

Раніше Служба безпеки України звернулася до Apple з проханням видалити ряд додатків російських пропагандистів з App Store.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника