newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
15:00
Bugün / Сьогодні (live)

Apple хоче навчити Siri української мови

22 сентября 2020, 13:11
445

Американська компанія Apple розмістила вакансію аналітика анотацій зі знанням української мови. Таким чином, Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти питання і відповідати користувачам українською мовою.

Відповідну вакансію розмістили на сайті компанії.

Згідно із заявкою, серед вимог до кандидата, окрім вільного володіння українською мовою та високого рівня англійської, одним з головних критеріїв є навички розуміння словесних нюансів української мови, в тому числі діалектних особливостей різних регіонів.

Сама вакансія передбачає роботу в європейській штаб-квартирі Apple, яка знаходиться в ірландському місті Корк.

«Як аналітик анотацій ви будете слухати і транскрибувати аудіофайли і оцінювати відповіді Siri. Ви будете використовувати свої знання мови та культури, а також аналітичні навички, щоб оцінити відповіді. Ми навчимо вас бути експертом у розумінні, підтримці та поліпшенні взаємодії з клієнтами. <...> Ми шукаємо заявників, які вільно володіють українською мовою», — додали в Apple.

У 2016 році на сайті change.org з'явилася петиція з вимогою зробити українську версію голосового помічника від Apple, але тоді вона зібрала лише 1330 підписів.

Раніше Служба безпеки України звернулася до Apple з проханням видалити ряд додатків російських пропагандистів з App Store.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок