newsshowslive
Вступить в семью ATR

РФ влаштує голодомор для своїх людей, але Крим не віддасть — Ісмагілов

30 сентября 2020, 14:37
564

Ані міжнародний тиск, ані санкції не змусять Росію піти з Криму. Москва радше дозволить половині населення Росії померти від голоду.

Таку думку у інтерв’ю Вlackseatv висловив муфтій Духовного управління мусульман України «УММА» Саїд Ісмагілов.

«Я не вірю, що через якийсь міжнародний тиск або санкції Росія піде з Криму. Не піде. Вони погодяться на те, щоб половина Росії померла від голоду, влаштувати голодомор для своїх людей, але вони не будуть здавати жоден шматок землі у Криму. Тому вони ігноруватимуть і будь-які санкції, будь-який тиск. Але добровільно звідти не підуть. Це моя особиста думка. Що потрібно? Щоб Україна була готова до миттєвого і раптового звільнення Криму шляхом введення своїх військ. Це потрібно зробити, коли Росія почне хитатися, коли вона почне розпадатися. Ми не знаємо, як швидко все відбудеться, але все до цього йде», — вважає він.

Також Саїд Ісмагілов розповів про його ставлення до окупаційного «муфтіяту» Криму.

«Після окупації Криму і дрейфу офіційного духовного управління мусульман Криму в російський бік, ми вже не підтримували спілкування. Наша принципова позиція полягає у тому, що ми не визнаємо окупацію Криму і Донбасу. Ми принципово вважаємо їх територією України. <...> Нам була незрозуміла позиція муфтіяту Криму. Жодна з офіційних посадових осіб у муфтіяті не продемонструвала свою принципову позицію, незгоду з окупацією, небажання співпрацювати з окупаційною владою. Це дійсно дуже цікаве питання», — зазначив Ісмагілов.  

Нагадаємо, що військове вторгнення Росії до Криму почалося у лютому 2014 року. Озброєними людьми у камуфляжній формі були захоплені парламент і уряд Криму, держустанови, військові бази і аеропорт. 16 березня в Криму провели «референдум про приєднання Криму до Росії». Його Москва намагалася використати для виправдання анексії півострова, що належить Україні. Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року. Щорічно 26 лютого в Україні відзначається День кримського спротиву російській окупації. 31 липня 2014 року — у відповідь на анексію Криму і окупацію окремих районів Донбасу Росією — були запроваджені перші санкції проти РФ. Тепер ЄС і США системно продовжують економічні обмеження щодо країни-агресорки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:47
COVID-19 у Севастополі: 58 нових випадків, дві людини померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 58 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, дві людини померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 18 842 осіб (14 686 — у Криму, 4156 — у Севастополі).
#COVID-19#Крим#епідемія
14:42
В окупованому Криму від COVID-19 померли сім людей
В окупованому Криму повідомляють про смерть сімох пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Загалом на півострові, за даними окупантів, померли 403 пацієнти з COVID-19 (291 — у Криму, 112 — у Севастополі).
#Крим#коронавірус#епідемія
14:37
У МОЗ обіцяють попередити про локдаун за 7-10 днів
Міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов заявив, що попередить про введення локдауну в країні заздалегідь.
#МОЗ#коронавірус#Україна#локдаун
13:58
Україна долучилася до санкцій ЄС проти «Ісламської держави» та «Аль-Каїди»
Україна та ще десять країн приєдналися до санкцій Європейського союзу проти екстремістських угруповань «Ісламська держава» та «Аль-Каїда», а також осіб, груп, підприємств і організацій, пов'язаних із ними.
#Україна#санкції_ЕС#терористичні_організації
13:47
Прокуратура АРК оголосила підозру «воєнкому», який проводив призов в окупованому Криму
Прокуратура АР Крим та міста Севастополя повідомила про підозру військовому-зраднику, який обіймає посаду «комісара в Республіки Крим по Чорноморському та Роздольненському районах» у вчиненні злочину, а саме у порушенні законів та звичаїв війни, що полягає у примушуванні осіб служити в збройних силах держави-окупанта.
#прокуратура_АРК#підозра#зрадник
13:12
Мая Санду вимагатиме виведення військ РФ з Придністров'я
Новообраний президент Молдови Мая Санду заявила, що буде домагатися виведення російських військ з невизнаного Придністров’я.
#РФ#Молдова#Мая_Санду
12:55
ЄС продовжить санкції проти Росії у грудні
Лідери країн Європейського Союзу планують у грудні продовжити економічні санкції проти Росії ще на пів року.
#РФ#санкції#ЄС