Вступити до родини ATR

Рефата Чубарова «попросили» з засідання Комітету з питань нацменшин

1 жовтня 2020, 14:15
1334

Голові Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову заборонили брати участь в онлайн-засіданні Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин через відсутність у нього допуску до держтаємниці.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу UA:Крим.

Як зазначив Чубаров, це сталося після того, як учасники засідання перейшли до питання політв'язнів, які утримуються в РФ і на окупованих українських територіях.

«Коли розглядалося питання про політв'язнів, мене як голову Меджлісу попросили покинути це засідання, оскільки, мовляв, там були представники відомств, які будуть інформувати про якісь дані, які можуть носити таємний характер, а в мене, мовляв, немає допуску до державної таємниці. Та інформація, якою ми володіємо в Меджлісі і ті наші щоденні комунікації — вони деяким нашим спецслужбам і не снилися», — сказав Чубаров.

Він зазначив, що був дуже здивований позицією комітету, а також додав, що деякі з народних депутатів, які є членами цього комітету, теж не мають допуску до державної таємниці.

«Але їм (представникам комітету — ред.) так захотілося. Що ж. Будемо пояснювати далі, що такий стиль роботи не на користь в першу чергу Українській державі», — зазначив Чубаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ