newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
22:20
Ecdatlar sesi / Музичний проект

Україна спростить процедуру отримання паспорта для кримчан — Ташева

16 октября 2020, 14:53
680

Для жителів окупованого Криму спростять процедуру отримання українських документів. Для отримання українського біометричного паспорта кримчанам необхідно буде приїхати на материкову Україну лише один раз.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Про це повідомила заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева в ефірі телеканалу «Дом».

За її словами, наразі Постійне представництво президента України в АР Крим спільно з іншими міністерствами працює над цим питанням.

«Наприклад, для того, щоб отримати український паспорт, зокрема біометричний, вклеїти фотографію тощо, необхідно кілька разів приїжджати з Криму на підконтрольну Україні територію. Ми хочемо, щоб певні етапи подачі документів можна було перевести в онлайн. А потім для того, щоб ідентифікувати себе, поставити відбиток пальця для біометричного паспорта, людині необхідно буде приїхати сюди, на підконтрольну частину», — заявила вона.

Як відомо, у разі необхідності отримання паспорту України мешканці окупованого Криму мають звернутися до найближчого центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» або підрозділу міграційної служби. Найближча область, що межує з тимчасово окупованим півостровом, — це Херсонщина. Наразі процедура отримання українських документів ускладнена значними часовими та фінансовими витратами, оскільки потребує виїзду на підконтрольну частину України та знаходження на ній по декілька днів. На сьогоднішній день кримчанам доводиться приїжджати на Херсонщину щонайменше двічі: під час подання документів, вдруге — коли отримуєш готовий паспорт. За необхідності надання додаткових документів та підтверджень таких виїздів може бути більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:15
Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка
У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.
#фермер#Крим#примус_до_праці#викрадення_підлітка
15:41
Рішення ЄСПЛ дає можливість посилити тиск на РФ аж до арешту активів «Газпрому»
Посилити санкційний тиск на країну-агресора дозволить прийняте рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо окупації Криму РФ, зокрема, надасть можливість для арешту активів «Газпрому».
#санкції_РФ#ЄСПЛ#арешт_«Газпрому»#тиск_на_агресора
15:24
Кіркорову хочуть заборонити в'їзд до Литви за свідоме заперечення окупації Криму РФ
За неодноразові відвідування незаконно окупованого РФ півострова та свідоме заперечення територіальної цілісності і суверенітету України, побічно виправдовуючи агресивні дії РФ, МЗС Литви може заборонити в'їзд до країни російському артисту Філіпу Кіркорову.
#окупований_Крим#Філіп_Кіркоров#незаконне_відвідування#литва
15:06
«Поліція» окупантів прийшла з «опитуванням» до дружини незаконно засудженого РФ політв'язня Омерова
Співробітники «поліції» окупантів прийшли «опитати» дружину політв'язня Ризи Омерова за фактом одиночного пікету, що вона провела у підтримку свого чоловіка, якому 12 січня Південний окружний військовий суд РФ виніс незаконний обвинувальний вирок.
#Риза_Омеров#дружина_політв'язня#одиночний_пікет
14:15
«На папері одне, а насправді інше»: до суду викликаний сусід по камері — адвокат про позов Аметова до РФ
«Суд» окупантів розглянув докази сторони захисту за позовом політв'язня Казима Аметова до РФ про стягнення грошових коштів за нелюдяні умови утримання в Сімферопольському СІЗО.
#Казим_Аметов#умови_утримання#позов_до_РФ#Кямілєв
10:48
COVID-19 у Севастополі: 95 нових випадків, 5 пацієнтів померли
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 95 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, п’ять пацієнтів померли. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 38 178 осіб (29 762 — у Криму, 8416 — у Севастополі).
#Севастополь#епідемія#хворі#коронавірус_у_Криму