newsshowslive
Вступить в семью ATR

У Криму від COVID-19 померла викладачка Ваде Казакова

23 октября 2020, 14:29
1374

22 жовтня у Сімферополі від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, померла кримськотатарська викладачка Ваде Шерфедінова-Казакова.

ФОТО: FB/Муслимова

ФОТО: FB/Муслимова

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Едіє Муслімова.

«Сьогодні померла моя найкраща подруга, сестра, однодумиця, моя порадниця і моя підтримка, чудова людина — Ваде ханим Казакова. Стільки пережила, не розгубила любові, відданості й доброти. Плачу. Не віриться. Два роки тому їй також було погано, але підняли, допомогли. Цього разу підступна хвороба не відстала, і Ваде абла пішла буквально за кілька днів, — написала вона.

Ще одна подруга Ваде Казакової, делегат Курултаю, заслужений працівник освіти Криму Сафурє Каджаметова повідомила, що напередодні жінка дзвонила їй, аби попрощатися.

«Не забувай мене, люблю тебе, не забувай мене, подруго», — сказала Ваде Казакова Сафурє Каджаметовій.

Час та місце проведення дженазе (похорону) наразі невідомо.

Керівництво та співробітники телеканалів ATR і LÂLE, радіостанції Meydan FM висловлюють співчуття родині загиблої. Allah rahmet eylesin.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності