newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:20
Історія кримських татар

У Криму відбудеться дженазе матері політвʼязня Меджита Аблямітова

26 октября 2020, 10:39
400

У Криму 25 жовтня померла мати кримського татарина Меджита Аблямітова, якого окупанти звинувачують у причетності до діяльності батальйону імені Номана Челебіджихана. Дженазе (похорон) відбудеться сьогодні у селищі Журавки Кіровського району.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Про це повідомляють активісти «Кримської солідарності». Відомо, що Асіє Аблямітова тривалий час хворіла онкологічним захворюванням та потребувала допомоги сина.

Зазначається, що дженазе (похорон) відбудеться сьогодні о 14:00 у Кіровському району, селище Журавки, вулиця Садова, 35.

Нагадаємо, що ФСБ затримала Меджита Аблямітова 19 вересня 2020 року. Його звинувачують в участі у кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана, який у Росії вважають «незаконним збройним формуванням, що діє на території іноземної держави з метою, що суперечить інтересам Російської Федерації». Минулого тижня «Кіровський районний суд» в окупованому Криму продовжив арешт Меджиту Аблямітову на півроку.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності