newsshowslive
Вступить в семью ATR

Гільдія російських адвокатів нагородила Миколу Полозова відзнакою

28 октября 2020, 13:35
465

Гільдія російських адвокатів нагородила адвоката Миколу Полозова відзнакою за внесок у розвиток адвокатури.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Про це Полозов повідомив у своєму Facebook.

«Дуже радий, що моє професійне служіння, боротьба за справедливість і правду, робота в складних, зокрема міжнародних справах, знаходить визнання в професійному середовищі адвокатури. Це дає сили і стимули вдосконалитися у досягненні високих професійних результатів», — зазначив адвокат.

Зазначимо, що Микола Полозов захищає права українських та кримськотатарських політв’язнів у судах в РФ та окупованому нею Криму. Наразі він є захисником лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва та віце-президента Всесвітнього конгресу кримських татар, власника кримськотатарського телеканалу ATR Ленура Іслямова. Також нині Полозов намагається домогтися дозволу від окупантів вступити до «справи» очільника Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова у якості захисника.  

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування