newsshowslive
Вступить в семью ATR

Родичам політв’язнів заборонили відвідувати суди через пандемію COVID-19

29 октября 2020, 12:10
307

Через пандемію COVID-19 «суди» над кримськотатарськими та українськими політв’язнями в окупованому Криму та в суді у Ростові-на-Дону відбуватимуться без присутності родичів та журналістів.

ФОТО: RFE/RL

ФОТО: RFE/RL

Про це повідомляють активісти «Кримської солідарності».

Так, через постанови окупаційного «уряду» Криму та регіонального уряду Ростовської області в «судах» півострова та Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону з’явились відповідні розпорядження.

На думку адвоката Еміля Курбедінова, це суттєво вплине на моральний стан політв’язнів.

«Відвідувачі — дуже важливий аспект в таких справах. Це одночасно і громадський контроль, і підтримка хлопців. Їм важливо бачити, що хтось сидить у залі. Цей момент повинен дотримуватися, але під час пандемії суди зловживають обмеженнями. Ми бачимо, що менше людей приїжджає, відповідно підтримки теж стає менше. Безумовно, необхідно передбачити всі заходи безпеки: і маски, і соціальну дистанцію. Але нікого не пускати неправомірно», — наголосив адвокат.

Зазначимо, що засідання у «справах» кримськотатарських та українських політв’язнів, яких окупаційна «влада» судить за надуманими звинуваченнями, здебільшого відбуваються в окупаційних «судах» Криму або у Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності