newsshowslive
Вступить в семью ATR

У Криму не пропускають автівки з кримськими татарами, які їдуть на вирок до Ростова-на-Дону

3 ноября 2020, 02:11
662

У Криму співробітники «ДПС» зупиняють мікроавтобуси з кримськими татарами, що їдуть на вирок у Ростов-на-Дону. На власників деяких транспортних засобів складають протоколи: «через відсутність вогнегасника», «через переобладнання», а у пасажирів відбирають паспортні дані.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє правозахисниця, активістка «Кримської солідарності» Мумінє Салієва.

«Співробітники ДПС (ФСБ) зупиняють на Керченському мосту активістів, родичів політв'язнів та небайдужих людей, що їдуть на судовий процес до Південного окружного військового суду, де буде оголошено вирок», — пише вона.

За словами «правоохоронців», «Керченський міст» перекритий до 8 години ранку. Причини невідомі, посилаються на розпорядження ФСБ.

«У наш адвокатський офіс почала надходити інформація від людей, жителів Криму, які тримали шлях до Південного окружного військового суду і вже на території Криму їх почали гальмувати співробітники ДАІ, ДПС, я думаю, що не без участі оперативних співробітників ФСБ. Це робиться для того, щоб відбити у людей все бажання надавати підтримку. Не дати людям приїжджати на суди. Робити свої «чорні справи» тихо — як вони робили це до цього, щоб «конвеєр» Південного окружного військового суду штампував божевільні вироки кримським татарам-мусульманам. Щоб про це ніхто не знав і нікуди не виходила інформація — ось їхня мета», — прокоментував ситуацію адвокат Еміль Курбедінов.

{gallery_1}

Нагадаємо, сьогодні, 3 листопада 2020 року Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону має винести вирок Рустему Емірусеінову, Арсену Абхаірову та Ескендеру Абдулганієву.

Таким чином Рустема Емірусеінова може бути засуджено на термін 18 років з обмеженням на 1,5 роки нагляду, Арсена Абхаірова — на 15 років, Ескендера Абдулганієва — на 16 років у колонії суворого режиму.

Як відомо, 14 лютого 2019 року в смт. Октябрське Красногвардійського району Криму співробітники ФСБ провели обшуки в будинках кримських татар Рустема Емірусеінова, Арсена Абхаірова та Ескендера Абдулганієва. Після цього чоловіків затримали, їх звинувачують у «причетності до діяльності терористичної організації».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності