newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
08:30
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Окупанти відреагували на заяву Резнікова щодо гуманітарних таборів на адмінкордоні

9 ноября 2020, 09:21
404

Окупаційна «влада» у Криму відреагувала на заяву міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова стосовно того, що українська влада готова розгорнути гуманітарні табори на адмінмежі з окупованим Кримом через погіршення ситуації з поширенням коронавіруса та дефіцитом ліків на півострові.

Відповідну заяву Олексій Резніков зробив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Він підкреслив, що на окупованому півострові спостерігається погіршення ситуації з поширенням коронавірусу та дефіцитом ліків. Представництво президента в АР Крим назвали ситуацію «критичною» і закликали «реагувати на виклики, пов’язані з гуманітарною кризою у Криму».

«Ми готові розгортати гуманітарні табори на лінії розмежування, біля наших КПВВ і обладнати, в тому числі, аптечними кіосками. Ми в спрощеному режимі приймаємо гуманітарні вантажі від гуманітарних організацій. А в Мінсоцполітики швидко дають відповідь відповідно. І ці вантажі потім можуть потрапити через КПВВ на окуповані території в інтересах людей», — заявив Резніков.

Окупаційна «влада» Криму відреагувала в особі так званого «першого заступника голови кримського парламенту» Єфима Фікса, який заявив, що у них «все стабільно» і «стороння допомога не потрібна».

«Ця заява викликає подив. Українські чиновники пропонують скористатися послугами, яких вони самі не мають. Нехай вони спочатку розберуться з коронавірусом у себе в країні, де ситуація дуже важка і складна. А ми розберемося самі. Ситуація з коронавірусом у нас стабільна і контрольована, засобів і фахівців достатньо, і стороння допомога нам не потрібна. Якщо раптом ситуація загостриться, нам нададуть допомогу суб’єкти Російської Федерації», — сказав Фікс.

Як відомо, Міністерство охорони здоров'я не надає дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей і міста Севастополь. В окупованому Криму станом на 9:00 9 листопада окупанти повідомляли про те, що загальна кількість хворих на півострові досягла досягла 14 062 осіб (11 016 — у Криму, 3046 — у Севастополі). Померли нібито 265 пацієнтів з COVID-19 (186 — у Криму, 79 — у Севастополі).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

08:13
video Окупанти відкривали вогонь поблизу чотирьох населених пунктів — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Окупанти відкривали вогонь поблизу чотирьох населених пунктів. У лавах українського війська обійшлося без втрат.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_захисники
07:45
video Ключ до деокупації півострова — коли буде створена національно-територіальна автономія Криму: ZAMAN
Активний процес з підготовки до створення національно-територіальної автономії почався після окупації півострова Росією.
#Порошенко#влада#Автономія#процес_підготовки#зміни#Конституція
07:09
video 100 років автономії Криму — ювілей кримськотатарської надії: ZAMAN
Сто років надії, яка з'явилася у кримськотатарського народу, і яку намагалися вбити більшовики.
#Крим#річниця#Автономія#століття#більшовики#надія_народу
16 октября
11:19
video Негайно звільнити Костянтина Ширінга — реакція МЗС: ZAMAN
Негайно звільнити Костянтина Ширінга та усіх незаконно затриманих українських громадян.
#ФСБ#МЗС#Ширінг#українські_громадяни
10:55
video Новий пік захворюваності у Криму та Севастополі — 834 нових випадки: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 834 нові випадки COVID-19 за останню добу. Ще 19 людей, за їхніми сумнівними підрахунками, не змогли побороти хворобу та пішли з життя.
#Крим#коронавірус#нові_випадки#пік_захворюваності
10:24
video 7 та 15 тисяч рублів штрафу — окупанти винесли вирок політв’язням Різі Решетову та Арсену Ахтемову: ZAMAN
«Київський райсуд» Сімферополя виніс вирок у вигляді штрафу на 7 на 15 тисяч рублів відповідно для Різи Решетова та брата політв’язня Асана Ахтемова — Арсена, яких визнали винними у нібито порушенні карантину.
#штраф#вирок#Різа_Решетов#Арсен_Ахтемов
16 октября