newsshowslive
Вступить в семью ATR

Окупанти відреагували на заяву Резнікова щодо гуманітарних таборів на адмінкордоні

9 ноября 2020, 09:21
372

Окупаційна «влада» у Криму відреагувала на заяву міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова стосовно того, що українська влада готова розгорнути гуманітарні табори на адмінмежі з окупованим Кримом через погіршення ситуації з поширенням коронавіруса та дефіцитом ліків на півострові.

Відповідну заяву Олексій Резніков зробив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Він підкреслив, що на окупованому півострові спостерігається погіршення ситуації з поширенням коронавірусу та дефіцитом ліків. Представництво президента в АР Крим назвали ситуацію «критичною» і закликали «реагувати на виклики, пов’язані з гуманітарною кризою у Криму».

«Ми готові розгортати гуманітарні табори на лінії розмежування, біля наших КПВВ і обладнати, в тому числі, аптечними кіосками. Ми в спрощеному режимі приймаємо гуманітарні вантажі від гуманітарних організацій. А в Мінсоцполітики швидко дають відповідь відповідно. І ці вантажі потім можуть потрапити через КПВВ на окуповані території в інтересах людей», — заявив Резніков.

Окупаційна «влада» Криму відреагувала в особі так званого «першого заступника голови кримського парламенту» Єфима Фікса, який заявив, що у них «все стабільно» і «стороння допомога не потрібна».

«Ця заява викликає подив. Українські чиновники пропонують скористатися послугами, яких вони самі не мають. Нехай вони спочатку розберуться з коронавірусом у себе в країні, де ситуація дуже важка і складна. А ми розберемося самі. Ситуація з коронавірусом у нас стабільна і контрольована, засобів і фахівців достатньо, і стороння допомога нам не потрібна. Якщо раптом ситуація загостриться, нам нададуть допомогу суб’єкти Російської Федерації», — сказав Фікс.

Як відомо, Міністерство охорони здоров'я не надає дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей і міста Севастополь. В окупованому Криму станом на 9:00 9 листопада окупанти повідомляли про те, що загальна кількість хворих на півострові досягла досягла 14 062 осіб (11 016 — у Криму, 3046 — у Севастополі). Померли нібито 265 пацієнтів з COVID-19 (186 — у Криму, 79 — у Севастополі).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності