newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:20
Історія кримських татар

Біля окупованого Криму фіксують забруднення повітря

11 ноября 2020, 12:02
361

У результаті моніторингу, що проводиться з 20 жовтня, біля адміністративного кордону з окупованим Кримом зафіксовано забруднення повітря.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«За час спостереження було виявлено перевищення як максимально разових, так і середньодобових гранично допустимих концентрацій метану, сірководню, вуглеводно насиченого оксиду азоту, озону, сірчистого ангідриду, фенолу, ксилолу, етилбензолу, стеролу», — йдеться у повідомленні.

За даними управління, контроль за станом атмосферного повітря здійснюється пересувною лабораторією для забезпечення системного моніторингу навколишнього середовища та впливу хімічних факторів на екологічну безпеку.

Зазначається, що моніторинг стану повітря в зоні впливу діяльності заводу «Кримський титан» триватиме до 12 листопада.

Раніше повідомлялося, що найбільший рівень забрудненості повітря у жовтні 2020 року було зафіксовано на півночі Криму.

Як відомо, у 2018 році завод «Кримський титан» став причиною екологічної катастрофи на півночі окупованого Криму, тоді жителі північної частини Криму почали скаржитися на нудоту і головний біль, в деяких місцях за ніч металеві предмети вкрилися іржею, а на деревах пожовкло і опало листя.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13:47
video Кримська платформа та незаконна видача паспортів РФ на окупованих територіях Донбасу та Криму — про що говорили делегати з України на дипломатичному форумі в Анталії: ZAMAN
19 червня в Анталії відбувся дипломатичний форум про незаконну паспортизацію на окупованих територіях Донбасу та Криму, а також Кримську платформу, на якому була присутня і делегація України.
#Кримська_платформа#дипломатичний_форум#Анталія#незаконна_видача_паспортів
12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань