newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Окупанти вручили обвинувальний висновок активісту Рідвану Умерову

13 ноября 2020, 10:37
563

Окупаційна «прокуратура» Криму вручила обвинувальний висновок активісту з Судака Рідвану Умерову. Найближчим часом у «Судакському районному суді» розпочнеться судовий процес.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Про це повідомив його адвокат Марлен Халіков, передають активісти «Кримської солідарності»

«Вчора мій підзахисний Рідван Умеров був викликаний до «прокуратури» Криму, де йому було вручено обвинувальний висновок у кримінальній «справі». Найближчим часом матеріали «справи» відправлять до «суду» для розгляду по суті. Докази, на яких будується позиція звинувачення — це залегендовані свідки. Як і в «справах» за статтею 205.5. В Криму — повний абсурд», — розповів захисник.

У день затримання Рідван Умеров відмовився від дачі показань, пославшись на 51 статтю Конституції РФ, що дозволяє не свідчити проти себе.

Як повідомляють активісти, 7 вересня релігійний і громадський діяч з Судака Рідван Умеров з адвокатом Марленом Халіковим відвідали «УФСБ Росії по Республіці Крим». Слідство висунуло обвинувачення за ст. 205.6 Кримінального кодексу Російської Федерації.

Нагадаємо, 31 серпня 2020 роки після ранкових обшуків в будинках кримських татар було затримано чотирьох осіб: кореспондента і стримера «Кримської солідарності» Айдера Кадирова з Нижньогірського району, релігійного діяча Рідвана Умерова, співробітника МНС Айдера Аблякімова з Судака та будівельника Енвера Топчи з Совєтського району Криму. Силовики доставили їх в «УФСБ Криму» в Сімферополі і відпустили пізно ввечері, кілька годин не допускаючи до них адвокатів. Пізніше стало відомо, що «слідчий» ФСБ Криму Валерій Шерстюк порушив проти них кримінальні «справи». Всі затримані зараз перебувають під підпискою про невиїзд.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров