newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
09:05
Bizim aile / Моя родина

Вибори у США: Джо Байден отримав остаточну перемогу в ключових штатах

14 ноября 2020, 15:47
634

Кандидат від Демократичної партії на виборах президента США Джо Байден отримав остаточну перемогу ще у двох ключових штатах — Джорджії та Аризоні. Таким чином, він отримує 306 голосів вибірників, тоді як для перемоги потрібно лише 270.

ФОТО: CNN

ФОТО: CNN

Про це повідомляє CNN.

У Джорджії, де майже 30 років не голосували за демократів, Джо Байден обходить Дональда Трампа на понад 14 тисяч голосів при підрахунку 99% бюлетенів. Це означає, що перевага голосів за Байдена є більшою за голоси, які залишилось обробити у цьому штаті.

У традиційно республіканському штаті Арізона також склалася подібна ситуація — демократ Байден випереджає республіканця Трампа на майже 11 тисяч голосів.

Отже, перемога призводить до остаточного підсумку голосів виборників: 306 голосів — за Байдена і 232 голоси — за Трампа.

Як відомо, у США результати виборів визначають не за кількістю голосів, які віддали за кандидата виборці, а за результатами голосування колегії виборників. Традиційно усі голоси вони віддають за того кандидата, який виграв у штаті. Кожен виборник має один голос, а їхня кількість у кожному штаті розраховується за коефіцієнтом кількості населення в регіоні. Ця кількість коливається між 3 і 55 голосами. Таким чином перемогу на виборах здобуває той кандидат, який отримує більш як 50% голосів виборників — 270 і більше.

Нагадаємо, що 3 листопада у США відбулося офіційне голосування на виборах президента. Кандидат від Демократичної партії США Джо Байден переміг та стане 46-м президентом США.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника