newsshowslive
Вступить в семью ATR

Вибори у США: Джо Байден отримав остаточну перемогу в ключових штатах

14 ноября 2020, 15:47
612

Кандидат від Демократичної партії на виборах президента США Джо Байден отримав остаточну перемогу ще у двох ключових штатах — Джорджії та Аризоні. Таким чином, він отримує 306 голосів вибірників, тоді як для перемоги потрібно лише 270.

ФОТО: CNN

ФОТО: CNN

Про це повідомляє CNN.

У Джорджії, де майже 30 років не голосували за демократів, Джо Байден обходить Дональда Трампа на понад 14 тисяч голосів при підрахунку 99% бюлетенів. Це означає, що перевага голосів за Байдена є більшою за голоси, які залишилось обробити у цьому штаті.

У традиційно республіканському штаті Арізона також склалася подібна ситуація — демократ Байден випереджає республіканця Трампа на майже 11 тисяч голосів.

Отже, перемога призводить до остаточного підсумку голосів виборників: 306 голосів — за Байдена і 232 голоси — за Трампа.

Як відомо, у США результати виборів визначають не за кількістю голосів, які віддали за кандидата виборці, а за результатами голосування колегії виборників. Традиційно усі голоси вони віддають за того кандидата, який виграв у штаті. Кожен виборник має один голос, а їхня кількість у кожному штаті розраховується за коефіцієнтом кількості населення в регіоні. Ця кількість коливається між 3 і 55 голосами. Таким чином перемогу на виборах здобуває той кандидат, який отримує більш як 50% голосів виборників — 270 і більше.

Нагадаємо, що 3 листопада у США відбулося офіційне голосування на виборах президента. Кандидат від Демократичної партії США Джо Байден переміг та стане 46-м президентом США.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:33
video Чекали на Росію, а залишились ні з чим — кримські рибалки жаліються на здирницькі квоти: ZAMAN
Кримські рибалки з Сиваша скаржаться на утиски з боку окупаційної «влади» та на знак протесту готуються перекривати траси.
#Крим#протести#вилов_риби#рибалки#квоти
10:15
video СБУ викрили російську агентурну мережу на Херсонщині — куратору оголосили підозру у держзраді: ZAMAN
У Херсонській області внаслідок спецоперації викрили агентурну мережу спецслужб Російської Федерації, до якої входили співробітники Служби безпеки України.
#СБУ#ФСБ_окупантів#куратор#агентурна_мережа
09:51
video Український воїн підірвався на невідомій вибухівці — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Унаслідок підриву на невідомій вибухівці один український військовий дістав осколкові поранення.
#ООС#вогонь_окупантів#українські_захисники#поранення
09:34
video «Докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу зібрані незаконно — адвокат: ZAMAN
Так звані «докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу Ільвера Аметова є неприпустимими, оскільки зібрані з порушенням законодавства.
#музей#адвокат#Ільвер_Аметов#незаконні_докази#зброя
09:11
video Країна-окупант знову залякує кримських татар обшуками — Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова: ZAMAN
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова назвала обшук у будинку Алі Ібрагімова залякуванням кримських татар.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#обшуки_у_Криму#залякування_кримських_татар