newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Президентські вибори у Молдові: Мая Санду перемагає проросійського Ігора Додона

16 ноября 2020, 10:46
475

Центральна виборча комісія Молдови оприлюднила попередні результати другого туру президентських виборів, які відбулися 15 листопада. Переможцем виборів стала екс-прем’єр-міністр Молдови Мая Санду.

Про це повідомляє «Reuters».

За даними екзит-полів, підраховано 99,95% бюлетенів. 48-літня Мая Санду отримала 57,74% виборців, а 45-літній Ігор Додон — 42,26%.

Таким чином, опозиціонерка Мая Санду перемагає проросійського главу держави Ігоря Додона у другому турі виборів президента Молдови.

Більшість непорахованих голосів — це бюлетені з діаспори, де найбільше підтримують Санду.

Як відомо, у Молдові 15 листопада 2020 року відбувся другий тур президентських виборів. У ньому взяли участь орієнтована на євроінтеграцію очільниця партії «Дія і солідарність» Мая Санду та підтриманий Партією соціалістів проросійський чинний глава держави Ігор Додон.

На попередніх виборах у 2016 році, до другого туру також пройшли Мая Санду та Ігор Додон, тоді перемогу здобув лідер Партії соціалістів. У 2019 році Санду стала прем'єр-міністром, на цій посаді Мая одразу заявила, що пріоритетом її уряду буде налагодження відносин з Євросоюзом. У листопаді того ж року парламент оголосив її уряду недовіру за ініціативи соціалістичної партії, таким чином проєвропейські сили опинились в опозиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров