newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:00
Altın devir / Золота епоха

Прем’єр-міністр Великої Британії вдруге пішов на самоізоляцію

16 ноября 2020, 12:25
608

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон знову пішов на самоізоляцію після контакту з інфікованим COVID-19.

Про це повідомив прессекретар Джонсона, пише «Reuters».

«Він продовжуватиме працювати з Даунінг-стріт, включаючи керівництво урядом у відповідь на пандемію коронавірусу. Прем’єр-міністр дотримуватиметься правил і самоізолюється», — сказав прессекретар.

Зазначається, що 12 листопада прем'єр-міністр зустрівся з членами парламенту, в тому числі Лі Андерсоном, членом Консервативної партії Джонсона. Пізніше у Андерсона виявили позитивний результат тесту на COVID-19, тож усіх парламентарів, які з ним зустрічалися, попросили піти на самоізоляцію на 10 днів.

Як відомо, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вже переніс COVID-19 у тяжкій формі. 5 квітня 2020 року він був госпіталізований у лікарню, де провів тиждень, зокрема кілька днів у відділені інтенсивної терапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада