newsshowslive
Вступить в семью ATR

У Криму людям пропонують картонні труни

19 ноября 2020, 08:13
241

В окупованому Криму запустили виробництво так званих «екологічних» трун. Кримчанам пропонують домовини з картону, на корпус яких за бажанням замовника можна навіть наносити зображення.

Про це повідомили у «національній меморіальній компанії», передає ТАСС.

«Зовні труна не відрізнятиметься від звичних шестигранних виробів. На кришку можна на ультрафіолетовому принтері наносити різні зображення, що дозволить людині за бажанням родичів в момент прощання додати індивідуальність життєвого шляху. Рибалці, наприклад, вудку чи рибку», — пропонують окупанти.

Таким чином, окупаційна «влада» нібито планує знизити відсоток вирубки лісу і  відповідно зменшити вплив на екологію.

Окрім того, у компанії збираються розробити відеоуроки зі складання домовин, аби всі «охочі» могли збирати «чудо-винахід» вдома.

«Виробництво картонних трун у Криму може бути збільшено в кілька разів, якщо вироби будуть доставляти листами, а покупці самостійно складатимуть їх. Для цього виробник має намір створити відеоурок зі складання трун», — обіцяють представники компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:43
video Об'єднання родичів політв'язнів Кремля запустило кампанію зі збору коштів
Учасники Об'єднання родичів політв'язнів Кремля зняли ролик на підтримку українських політв’язнів, у якому звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти захистити тих, хто незаконно утримується у застінках Кремля.
#ролик#збір_коштів#Об'єднання_родичів_політв'язнів
09:24
Окупанти блокують понад 1,6 тис. інтернет-ресурсів у Криму
В окупованому Криму заблоковані більше 1600 інтернет-ресурсів, що на думку окупантів нібито «містять інформацію екстремістського характеру», а також спрямовані на те, щоб «отримати несанкціонований доступ до охоронюваних ресурсів» на території півострову.
#Крим#блокування#сайти
08:51
photo У МЗС запросили Чорногорію долучитися до Кримської платформи
Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джеппар під час зустрічі з послом Чорногорії в Україні Драгіцею Понорац запросила чорногорську сторону долучитися до роботи Кримської платформи.
#МЗС#Кримська_платформа#Чорногорія
08:18
Окупанти вводять нові обмеження подачі води у Ялті
З 27 листопада окупаційна «влада» введе нові обмеження подачі води населенню Ялти.
#вода#Ялта#обмеження
07:53
До суду скероване обвинувачення проти «судді», який переслідував Ільмі Умерова
Прокуратура АР Крим та міста Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт щодо «судді», який є причетним до переслідування заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.
#Умеров#прокуратура_АРК#обвинувачення
24 ноября
15:11
Лише 10% переселенців стали власниками свого житла
На сьогодні 62% внутрішньо переміщених осіб орендують житло власним коштом, 16% живуть разом із родичами або у приймаючих сім'ях, 5% — у гуртожитках, 3% — у центрах компактного проживання ВПО, і лише 10 % переселенців вдалося придбати власне житло.
#переселенці#житло#програми
14:22
У США розпочали процес передачі влади Байдену
23 листопада чинний президент США Дональд Трамп дав розпорядження голові Управління з загальних питань адміністрації США Емілі Мерфі щодо передачі влади Джо Байдену.
#Трамп#США#Байден