newsshowslive
Вступить в семью ATR

Лідери G20 схвалили заморозку боргів бідних країн через пандемію

23 ноября 2020, 11:48
449

Лідери країн «Великої двадцятки» (G20) ухвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв'язку з пандемією COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Під час дводенного онлайн-саміту під головуванням Саудівської Аравії, лідери країн «Великої двадцятки» говорили про пандемію та перспективи нерівномірного та невизначеного економічного відновлення.

У спільній заяві лідери країн G20 закликали приватних кредиторів взяти участь в ініціативі, що стосується заморозки боргів найбідніших країн.

Генсек ООН закликав продовжити заморозку до кінця 2021 року, однак у комюніке зазначено, що можливість продовження дії програми ще на 6 місяців розглянуть на весняних зустрічах МВФ та Всесвітнього банку.

Окрім того, лідери G20 пообіцяли не шкодувати зусиль для забезпечення доступної та справедливої поставки ліків, тестів і вакцин проти COVID-19 абсолютно всім людям, у відповідь на побоювання з приводу того, що пандемія може посилити розбіжності між багатими і бідними в світі.

Як відомо, ініціатива G20 щодо полегшення боргового тягаря, запущена навесні, незабаром після початку пандемії. Завдяки їй 46 країн відклали виплати з обслуговування боргу в 2020 році на суму $ 5,7 млрд, таким чином звільнив кошти для боротьби з пандемією і зміцнення своєї економіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:10
video «Чорні розкопки» у Херсонесі та «реконструкція» Ханського палацу — окупанти намагаються стерти пам'ять та історію кримськотатарського народу: PRİME
Заплющуючи очі на незаконні розкопки у Херсонесі Таврійському, а також знищуючи автентичні конструкції Ханського палацу під виглядом реконструкції, окупанти намагаються стерти пам’ять про вікову історію кримськотатарського народу.
#Херсонес#Ханський_палац#незаконні_розкопки#руйнівна_реконструкція
10:43
video Знайомство із золотим часом Кримського ханства — у гостьовому дворі «Eski Qırım» відбувся захід: ZAMAN
У традиційній кримськотатарській атмосфері гостьового двору Eski Qırım гості познайомилися з культурним та історичним спадком корінного народу.
#Eski_Qırım#Кримське_ханство#золотий_час#гостьовий_двір
10:14
video Нові коронавірусні обмеження в окупованому Криму — дитячі табори працюватимуть в режимі обсерватора: ZAMAN
Через триваюче зростання кількості хворих на COVID-19, окупанти запровадили нові коронавірусні обмеження.
#COVID-19#Крим#коронавірусні_обмеження#дитячі_табори
09:56
video У Криму зростає кількість хворих на COVID-19 — нові осередки фіксують у Севастополі: ZAMAN
Коронавірус не відступає з окупованого Криму. Окупаційна «влада» звітує про триваюче зростання числа нових інфікованих.
#коронавірус_у_Криму#зростання_числа_інфікованих#осерепдок_захворювання
09:21
video Сімох українських воїнів поранено — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Унаслідок обстрілу російських окупаційних військ четверо військовослужбовців Об’єднаних сил отримали осколкові поранення, ще троє — бойові травмування.
#ООС#вогонь_окупантів#українські_захисники#поранення
08:31
video «Де Ервін?» — активісти у шістдесятий раз пікетували російське посольство у Києві: ZAMAN
Активісти у шістдесятий раз пікетували російське посольство у Києві, щоб нагадати про жертв насильницьких зникнень в окупованому Криму.
#Ервін_Ібрагімов#окупований_Крим#зниклі_безвісти#шістдесята_акція