newsshowslive
Вступить в семью ATR

Лідери G20 схвалили заморозку боргів бідних країн через пандемію

23 ноября 2020, 11:48
362

Лідери країн «Великої двадцятки» (G20) ухвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв'язку з пандемією COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Під час дводенного онлайн-саміту під головуванням Саудівської Аравії, лідери країн «Великої двадцятки» говорили про пандемію та перспективи нерівномірного та невизначеного економічного відновлення.

У спільній заяві лідери країн G20 закликали приватних кредиторів взяти участь в ініціативі, що стосується заморозки боргів найбідніших країн.

Генсек ООН закликав продовжити заморозку до кінця 2021 року, однак у комюніке зазначено, що можливість продовження дії програми ще на 6 місяців розглянуть на весняних зустрічах МВФ та Всесвітнього банку.

Окрім того, лідери G20 пообіцяли не шкодувати зусиль для забезпечення доступної та справедливої поставки ліків, тестів і вакцин проти COVID-19 абсолютно всім людям, у відповідь на побоювання з приводу того, що пандемія може посилити розбіжності між багатими і бідними в світі.

Як відомо, ініціатива G20 щодо полегшення боргового тягаря, запущена навесні, незабаром після початку пандемії. Завдяки їй 46 країн відклали виплати з обслуговування боргу в 2020 році на суму $ 5,7 млрд, таким чином звільнив кошти для боротьби з пандемією і зміцнення своєї економіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:00
Виправдовуючи окупацію Криму РФ: Цеков озвучив марення про відновлення кримчанами автономії 1945 року на референдумі 1991 року
Пособник окупантів Сергій Цеков заявив, що в 1991 році, будучи народним депутатом УРСР, разом з усіма кримчанами відновлював кримську автономію, яка була ліквідована в 1945 році.
#РФ#Україна#Автономія#окупація_Криму
16:22
Рейди силовиків на зупинках і штрафи перевізникам: про боротьбу окупантів з COVID-19 в Алушті
Через масові порушення масочного режиму в громадському транспорті Алушти, зафіксованого окупантами з 30 грудня по 11 січня, так звана «голова» адміністрації Алушти Галина Огнєва доручила силовикам щоденні рейди на зупинках і в транспорті.
#карантин#COVID-19#окупований_Крим
16:00
Зберігається дефіцит медикаментів проти COVID-19 в аптеках Криму: вони закріплені за медичними закладами
В аптеках окупованого Криму продовжують фіксувати дефіцит медикаментів проти COVID-19, не дивлячись на заяву окупаційної «влади» про наявність великої партії цефтриаксона.
#Крим#коронавірус#пандемія#ліки#дефіцит
15:56
Бред Фікса — ідея фікс: «віце-спікер» окупантів закликав ЄСПЛ притягнути Україну за водну блокаду Криму
Так званий «віце-спікер парламенту Крима» Юхим Фікс, маніпулюючи на темі дефіциту води в Криму через окупацію півострова РФ в 2014, заявив, що Європейський суд з прав людини повинен притягнути Україну до відповіді за водну блокаду регіону.
#вода#посуха#окупований_Крим
14:46
Зневоднений Крим змушує окупантів збільшити витрати ФЦП
Водопостачання окупованого РФ Криму стало однією з причин продовження ФЦП щодо «розвитку півострова». Зокрема, мова йде про будівництво окупантами опріснювальних станцій.
#РФ#вода#окупований_Крим#ФЦП
14:39
Продовження ФЦП окупованого Криму пов'язано з подорожчанням проектів — влада РФ
РФ продовжує Федеральну цільову програму окупованого Криму в зв'язку з подорожчанням частини проектів, а також включенням в програму ряду новобудов, які раніше не були передбачені.
#РФ#окупований_Крим#ФЦП
13:27
Севастополь — територія іноземної держави: громадські працівники окупантів обурені
Співробітники так званої «громадської ініціативи» окупантів у Севастополі, при вивченні закупівлі для підконтрольного РФ місцевого «депздрава», виявили, що згідно з текстом «укладення контракту», місто розташоване на території іноземної держави.
#РФ#Севастополь#окупація