newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Справа про недонесення»: «суд» відхилив клопотання захисту

26 ноября 2020, 09:23
1105

25 листопада у «Судакському районному суді» відбулося попереднє судове засідання у кримінальній «справі» щодо співробітника МНС Айдера Аблякімова, який звинувачується за статтею 205.6 КК РФ «Неповідомлення про злочин». Наразі «суд» відхилив усі клопотання захисту.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Про це повідомила адвокат Сафіє Шабанова.

«Стороною захисту було заявлено чотири клопотання: два клопотання було про припинення кримінальної справи у зв'язку із закінченням терміну давності і у зв'язку з відсутністю складу злочину. Було заявлено клопотання про виключення доказів і визнання їх неприпустимими. А також про виклик до суду свідка, який би підтвердив наші доводи про те, що мій підзахисний 31 серпня 2020 року незаконно утримувався в будівлі ФСБ протягом всього дня без допуску до нього захисника. Суд сьогодні відмовив у задоволенні всіх клопотань. Одні, на його думку, не підлягають задоволенню, інші — заявлені передчасно», — прокоментувала адвокат.

Нагадаємо, 31 серпня 2020 роки після ранкових обшуків в будинках кримських татар було затримано чотирьох осіб: кореспондента і стримера «Кримської солідарності» Айдера Кадирова з Нижньогірського району, релігійного діяча Рідвана Умерова, співробітника МНС Айдера Аблякімова з Судака та будівельника Енвера Топчи з Совєтського району Криму. Силовики доставили їх в «УФСБ Криму» в Сімферополі і відпустили пізно ввечері, кілька годин не допускаючи до них адвокатів. Пізніше стало відомо, що «слідчий» ФСБ Криму Валерій Шерстюк порушив проти них кримінальні «справи».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:33
video Чекали на Росію, а залишились ні з чим — кримські рибалки жаліються на здирницькі квоти: ZAMAN
Кримські рибалки з Сиваша скаржаться на утиски з боку окупаційної «влади» та на знак протесту готуються перекривати траси.
#Крим#протести#вилов_риби#рибалки#квоти
10:15
video СБУ викрили російську агентурну мережу на Херсонщині — куратору оголосили підозру у держзраді: ZAMAN
У Херсонській області внаслідок спецоперації викрили агентурну мережу спецслужб Російської Федерації, до якої входили співробітники Служби безпеки України.
#СБУ#ФСБ_окупантів#куратор#агентурна_мережа
09:51
video Український воїн підірвався на невідомій вибухівці — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Унаслідок підриву на невідомій вибухівці один український військовий дістав осколкові поранення.
#ООС#вогонь_окупантів#українські_захисники#поранення
09:34
video «Докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу зібрані незаконно — адвокат: ZAMAN
Так звані «докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу Ільвера Аметова є неприпустимими, оскільки зібрані з порушенням законодавства.
#музей#адвокат#Ільвер_Аметов#незаконні_докази#зброя
09:11
video Країна-окупант знову залякує кримських татар обшуками — Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова: ZAMAN
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова назвала обшук у будинку Алі Ібрагімова залякуванням кримських татар.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#обшуки_у_Криму#залякування_кримських_татар