newsshowslive
Вступить в семью ATR

СБУ імітує бурхливу діяльність при роздутому штаті: експерт переконаний у неефективності витрат держави на спецслужбу

16 декабря 2020, 19:34
533

СБУ імітує бурхливу діяльність при роздутому штаті співробітників, що в свою чергу створює навантаження на бюджет.

ФОТО: tvoemisto.tv

ФОТО: tvoemisto.tv

Таку думку висловив військовий оглядач Дмитро Снєгирьов у програмі «BUGUN» на телеканалі ATR.

«Зараз СБУ налічує приблизно 15 тис. співробітників, що в кілька разів більше, ніж кількість співробітників в аналогічних спецслужбах розвинених країн. На мою думку, потрібно брати якістю, а не кількістю», — сказав Снєгирьов.

Окрім того, він заявив, що наразі СБУ не може продемонструвати ефективне проведення успішних операцій, як на території України, так і, власне, на території потенційного противника. Експерт висловив упевненість в тому, що операції щодо Савченко, Рубана або Єжова більше схожі на імітацію бурхливої ​​діяльності, ніж реальну роботу контррозвідки держави.

«Усі ці заяви про те, що ми провели на окупованій території операцію з ліквідації Мотороли та Гіві — це літературні твори. Пояснюю чому: згідно з Мінськими домовленостями, протиборчі сторони не можуть використовувати акції фізичного усунення ватажків на території потенційного противника», — резюмував оглядач.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

19:24
video Омбудсмен Денісова обговорила з адвокатом Гемеджі додержання прав українських політв’язнів: ZAMAN
Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова обговорила з Лілією Гемеджі — адвокатом кримських татар, які незаконно утримуються в місцях несвободи на території РФ та тимчасово окупованого Криму — додержання їхніх процесуальних та інших прав, зокрема на медичну допомогу та гідні умови тримання.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#Ліля_Гемеджі#права_кримськотатарських_політв'язнів
14:03
Російський корабель відкрив попереджувальний вогонь по британському есмінцю у Чорному морі
Російські військові відкрили попереджувальний вогонь по курсу британського есмінця «Defender», який увійшов у територіальні води РФ у Чорному морі в районі мису Фіолент, повідомили у Міноборони Росії.
#Чорне_море#Міноборони_РФ#британський_есмінець#вогонь
11:22
video Значно зросла кількість інфікованих COVID-19 в окупованому РФ Криму за добу — підконтрольна Кремлю «влада» заборонила святкування випускних вечорів: ZAMAN
На півострові зафіксовано ще 277 нових пацієнтів з COVID-19, шестеро людей не змогли подолати хворобу. Окупаційна «влада» посилює карантин у Ялті, Алушті, Сімферополі та Сімферопольському районі.
#Крим#заборона_випускних#закриття_закладів#посилення_карантину#зростання_кількості_інфікованих
10:59
video Минулої доби не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19 на Донеччині, Івано-Франківщині та Закарпатті — МОЗ: ZAMAN
На всій материковій частині України зафіксовано менше трьохсот нових пацієнтів з COVID-19 на добу. Одужали майже втричі більше. А ще 21 людина померла внаслідок хвороби.
#МОЗ#Україна#вакцинація#низькі_показники#кількість_інфікованих
10:11
video Прихований свідок дав суперечливі покази у «справі» 25 кримських татар, яких окупанти звинувачують у тероризмі: ZAMAN
Обвинувачувані нібито хотіли захопити місцеву владу та побудувати Халіфат — Ісламську Державу, у мікрорайоні Кам'янка, передмісті Сімферополя.
#«справа_про_тероризм»#друга_сімферопольська_група#прихований_свідок
09:57
video Vernadsky Challenge — фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів відбувся у Києві: ZAMAN
У Києві пройшов фінал міжнародного конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. Цього року у змаганнях взяли участь 89 іноземних і 43 українських стартапи. Учасники представили розробки на тему космічних технологій і активної біоелектроніки.
#фінал#міжнародний_конкурс#інженерні_стартапи#космічні_технології#біоелектроніка