newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:30
Нічний ефір

КПВВ будуть об'єктами оборонного призначення, що має позитивно вплинути на якість їхнього утримання — Резніков

29 декабря 2020, 11:00
1477

КПВВ на адмінмежі з непідконтрольними територіями Донбасу та АР Крим стануть об'єктами оборонного призначення, що знімає питання відсутності єдиного власника. Новий статус повинен позитивно вплинути на якість їхнього утримання.

Кабінет Міністрів затвердив Положення про облаштування контрольно-пропускних пунктів в'їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, території АР Крим та міста Севастополя і виїзду з них, повідомляють у пресслужбі відомства.

Актуальність прийняття такого рішення, за словами віцепрем'єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, обумовлена ​​необхідністю створення належних умов для громадян, що перетинають лінію розмежування.

«Від самого початку створення всіх КПВВ, з початку 2014 року, з початку агресії РФ, по суті кожен КПВВ жив окремим життям, і виникла проблема їх технічного облаштування, створення належних умов для людей, які перетинають лінію дотику та адміністративний кордон. Тому це положення визначає основні вимоги до облаштування КПВВ. Насамперед, це як раз визначення режимної зони, зони сервісного обслуговування тощо», — пояснив Резніков.

За його словами, режимну і сервісну зони КПВВ будуть облаштовувати тимчасовими модульними спорудами з відповідним захистом від стрілецької зброї.

«Важливо, що КПВВ будуть об'єктами оборонного призначення, і також знімається питання відсутності єдиного власника, що мало негативний вплив на якість їхнього утримання», — зазначив віцепрем'єр.

В одноденний термін проєкт документа буде доопрацьовано з техніко-юридичними правками.

Раніше повідомлялося, що КПВВ підпорядковувалися різним органам державної влади, що ускладнювало питання їхнього фінансування та облаштування.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни