newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:30
Нічний ефір

Окупанти закидають адміністративку журналісту Зіядінову: у «поліції» виправили грубі порушення у складеному раніше протоколі

8 января 2021, 07:28
613

Співробітники «поліції» окупантів повторно передали до так званого «Центрального районного суду» для розгляду матеріали «справи» про «адміністративне правопорушення» щодо кореспондента «Кримської солідарності» Абляміта Зіядінова.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Згідно з повідомленням активістів ГО «Кримська солідарність», 15 січня «суд» окупантів вирішить, чи порушив журналіст режим самоізоляції, відповідно до положень ст. 20.6.1 КпАП РФ (Невиконання правил поведінки при надзвичайній ситуації або загрозі її виникнення).

 «Рівно два місяці тому, 3 листопада, я був затриманий разом з Віленом Темер’яновим у Сімферополі біля будівлі суду. На цей вирок я прямував з метою виконання своїх професійних обов'язків, адже я є кореспондентом, з метою висвітлення цих подій. Нас доставили у відділення поліції, протримали нас близько 6 годин. Були порушені наші права, не допускалися адвокати, які повинні були допомогти нам при складанні протоколів. На мене, зокрема, був складений протокол про адміністративне правопорушення за статтею 20.6.1 КпАП РФ», — розповів сам Аблямітов.

За його словами,  того ж вечора співробітники «поліції» відвезли журналістів до «суду», але зважаючи на наявність грубих помилок, «протоколи» затримання були повернуті силовикам окупантів для виправлення помилок. 2 січня Зіядінов отримав повістку про те, що 15 січня його знову викликають до «суду».

«Цю подію я сприймаю як умисне переслідування, в різних формах, кримських активістів, журналістів, незалежні засоби масової інформації. Адже ми виявляємо те беззаконня, яке відбувається щодо людей у Криму», — резюмував журналіст.

Нагадаємо, що 3 листопада кореспонденти «Кримської солідарності» Абляміт Зіядінов та Вілен Темер’янов були затримані біля будівлі Кримського гарнізонного військового суду, куди приїхали висвітлювати акцію підтримки у зв'язку з вироком політв'язням Арсену Абхаїрову, Рустему Емірусеїнову та Еcкендеру Абдулганієву — їх того дня засудили до тривалих термінів ув'язнення. Разом із кореспондентами затримали активіста Ерфана Бекірова, який прийшов до суду підтримати політв'язнів. У Зіядінова й Темер’янова були прескарти та редакційне завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни