newsshowslive
Вступить в семью ATR

Викрадений і незаконно засуджений окупантами Вигівський міг перехворіти на коронавірус: він повідомив про спалах COVID-19 у колонії

11 января 2021, 08:59
405

Викрадений окупантами, незаконно засуджений РФ громадянин України Валентин Вигівський повідомив у листі близьким про спалах коронавірусу у колонії, де його утримують. Він також не виключає, що вже перехворів.

Про це повідомив батько політв'язня Петро Вигівський, передає Укрінформ.

«Сьогодні отримали лист від сина Валентина, який знаходиться вже сьомий рік в ув'язненні у Росії, у Кірово-Чепецьку. Увесь цей час його утримують в режимі ПКТ (приміщення камерного типу — ред.) або ШІЗО. Це дуже жорсткі режими утримання. Зараз в колонії ходить COVID-19. Медичної допомоги не надають, тестів також не проводять. Син підозрює, що вже хворів на цю хворобу», — зазначив батько політв'язня.

Така ж ситуація і в інших місцях утримання незаконно ув'язнених українців, уточнив Вигівський.

«Наша головна допомога у таких умовах, на мій погляд, полягає в широкому розголошенні у світових ЗМІ цієї страшної ситуації», — підкреслив він.

Нагадаємо, що 17 вересня 2014 року Валентин Вигівський поїхав до Криму на виставку авіації. Через місяць його родичам повідомили про те, що на вокзалі у Сімферополі Валентина затримали співробітники ФСБ спільно з «кримською самообороною». Згодом йому було пред'явлено звинувачення у «шпигунстві». 15 грудня 2015 року він був засуджений до 11 років колонії суворого режиму за цим звинуваченням. Відбуває покарання у важких умовах у ВК-11 під містом Кірово-Чепецьк Кіровської області РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:00
Виправдовуючи окупацію Криму РФ: Цеков озвучив марення про відновлення кримчанами автономії 1945 року на референдумі 1991 року
Пособник окупантів Сергій Цеков заявив, що в 1991 році, будучи народним депутатом УРСР, разом з усіма кримчанами відновлював кримську автономію, яка була ліквідована в 1945 році.
#РФ#Україна#Автономія#окупація_Криму
16:22
Рейди силовиків на зупинках і штрафи перевізникам: про боротьбу окупантів з COVID-19 в Алушті
Через масові порушення масочного режиму в громадському транспорті Алушти, зафіксованого окупантами з 30 грудня по 11 січня, так звана «голова» адміністрації Алушти Галина Огнєва доручила силовикам щоденні рейди на зупинках і в транспорті.
#карантин#COVID-19#окупований_Крим
16:00
Зберігається дефіцит медикаментів проти COVID-19 в аптеках Криму: вони закріплені за медичними закладами
В аптеках окупованого Криму продовжують фіксувати дефіцит медикаментів проти COVID-19, не дивлячись на заяву окупаційної «влади» про наявність великої партії цефтриаксона.
#Крим#коронавірус#пандемія#ліки#дефіцит
15:56
Бред Фікса — ідея фікс: «віце-спікер» окупантів закликав ЄСПЛ притягнути Україну за водну блокаду Криму
Так званий «віце-спікер парламенту Крима» Юхим Фікс, маніпулюючи на темі дефіциту води в Криму через окупацію півострова РФ в 2014, заявив, що Європейський суд з прав людини повинен притягнути Україну до відповіді за водну блокаду регіону.
#вода#посуха#окупований_Крим
14:46
Зневоднений Крим змушує окупантів збільшити витрати ФЦП
Водопостачання окупованого РФ Криму стало однією з причин продовження ФЦП щодо «розвитку півострова». Зокрема, мова йде про будівництво окупантами опріснювальних станцій.
#РФ#вода#окупований_Крим#ФЦП
14:39
Продовження ФЦП окупованого Криму пов'язано з подорожчанням проектів — влада РФ
РФ продовжує Федеральну цільову програму окупованого Криму в зв'язку з подорожчанням частини проектів, а також включенням в програму ряду новобудов, які раніше не були передбачені.
#РФ#окупований_Крим#ФЦП
13:27
Севастополь — територія іноземної держави: громадські працівники окупантів обурені
Співробітники так званої «громадської ініціативи» окупантів у Севастополі, при вивченні закупівлі для підконтрольного РФ місцевого «депздрава», виявили, що згідно з текстом «укладення контракту», місто розташоване на території іноземної держави.
#РФ#Севастополь#окупація