newsshowslive
Вступить в семью ATR

«25 років після відновлення цілісності України», «направити свої рекомендації»: ще про законопроєкт «політики перехідного періоду» на повернутих територіях

12 января 2021, 07:19
350

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оприлюднило драфт законопроєкту «Про державну політику перехідного періоду».

Згідно з текстом законопроєкту, перехідний період — це період часу, протягом якого «реалізується державна політика, спрямована на відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаного державного кордону та забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях, подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації, реінтеграції деокупованих територій, відновлення на них конституційного ладу України і розвиток стійкого миру».

Окрім того, перехідний період поділяється на конфліктний (триває наразі) та постконфліктний періоди.

Термін закінчення періоду — через 25 років з дати відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаного державного кордону.

Нагадаємо, що наприкінці грудня драфт законопроєкту був направлений для ознайомлення вченим та експертам. Мінреінтеграції також пропонує «усім охочим» направити свої рекомендації до 29 січня 2021 року на адресу електронної пошти [email protected]

Варто зазначити, що документ займає майже 100 сторінок, ще 120 сторінок містить порівняльна таблиця з пропозиціями правок в інші нормативно-правові акти.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:39
video Полум’я у кримськотатарському ресторані на околиці Києва вщент знищило літню кухню, майданчик та торговельні павільйони: ZAMAN
Сильне полум’я з густим димом під ранок п’ятниці, 11 червня, оповило гостьовий двір Eski Qırım. Полум’я у кримськотатарському ресторані на околиці Києва вщент знищило літню кухню, майданчик та торговельні павільйони. Загалом, це більше 120 квадратних метрів. Постраждалих, на щастя, немає.
#пожежа#підпал#Eski_Qırım#кримськотатарський_ресторон
09:06
video Міжнародні перельоти по-російськи — окупанти Криму оголосили про початок авіасполучення летовища Сімферополя з Вірменією та Північною Осетією: ZAMAN
Щоправда до Єревану літатимуть з пересадкою у російському Владикавказі, тому прямим рейсом це назвати не можна. Рейси виконуватиме російська компанія «NordWind», яка хоче започаткувати маршрути з 63 напрямків до окупованого Криму з пересадкою у Владикавказі.
#польоти#Вірменія#_окупантів#летовище_Сімферополя#Північна_Осетія
08:23
video Окупаційні прокурори вимагають від 14 до 19 років ув’язнення для 4 кримських татар — «справа про тероризм» алуштинської групи: ZAMAN
Від 14 до 19 років ув’язнення — такі терміни вимагають для 4 кримських татар прокурори у «справі про тероризм» так званої алуштинської групи. «Справу» розглядають у Південному окружному суді Ростова-на-дону.
#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#окупаційні_прокурори#терміни_ув'язнення
11 июня
11:16
video 61-річному політв'язню Сервету Газієву знову стало зле під час судового засідання: ZAMAN
У політв’язня Сервета Газієва під час судового засіданні почалися напади кишківника. У Південному окружному військовому суді оголосили перерву і викликали швидку. По приїзді медики вкололи лише знеболювальне.
#політв'язні#«справа_про_тероризм»#стан_здоров'я#Сервет_Газієв
11 июня