newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Кримінальна справа» журналіста Кадирова: окупанти змінюють склад «суду»

12 января 2021, 08:42
357

У понеділок, 11 січня у так званому «Нижньогірському районному суді» окупантів засідання з розгляду «кримінальної справи» щодо громадянського журналіста Айдера Кадирова з невідомих причин не відбулося.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Про це розповів переслідуваний РФ Айдер Кадиров, передають активісти ГО «Кримська солідарність» на сторінці у Facebook.

«Сьогодні у мене мало відбутися судове засідання. Я прийшов у призначений час. Мене відправили до секретаря «суду». Я 15–20 хвилин чекав. Вийшла секретар, яка брала участь у двох попередніх процесах, сказала, що «суд» скасовується. У зв'язку з чим — вона не пояснила. Тільки сказала, що повністю змінюється склад «суду», і про наступне судове засідання я буду сповіщений повісткою, — розповів Кадиров. 

Нагадаємо, що окупаційна «влада» Криму 31 серпня прийшла з обшуками до помешкань кримських татар у Нижньогірському й Совєтському районах Криму, а також у Судаку. Після обшуків чотирьох кримських татар — Айдера Кадирова, Айдера Аблякімова, Рідвана Умерова та Енвера Топчі — затримали і повезли в «управління» ФСБ у Сімферополі. Проти них окупантами порушено «кримінальну справу» за статтею «про неінформування» (205.6 КК Росії).

Прокуратура і поліція АР Крим почали кримінальне провадження за фактом незаконних обшуків у будинках кримськотатарських активістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:00
Виправдовуючи окупацію Криму РФ: Цеков озвучив марення про відновлення кримчанами автономії 1945 року на референдумі 1991 року
Пособник окупантів Сергій Цеков заявив, що в 1991 році, будучи народним депутатом УРСР, разом з усіма кримчанами відновлював кримську автономію, яка була ліквідована в 1945 році.
#РФ#Україна#Автономія#окупація_Криму
16:22
Рейди силовиків на зупинках і штрафи перевізникам: про боротьбу окупантів з COVID-19 в Алушті
Через масові порушення масочного режиму в громадському транспорті Алушти, зафіксованого окупантами з 30 грудня по 11 січня, так звана «голова» адміністрації Алушти Галина Огнєва доручила силовикам щоденні рейди на зупинках і в транспорті.
#карантин#COVID-19#окупований_Крим
16:00
Зберігається дефіцит медикаментів проти COVID-19 в аптеках Криму: вони закріплені за медичними закладами
В аптеках окупованого Криму продовжують фіксувати дефіцит медикаментів проти COVID-19, не дивлячись на заяву окупаційної «влади» про наявність великої партії цефтриаксона.
#Крим#коронавірус#пандемія#ліки#дефіцит
15:56
Бред Фікса — ідея фікс: «віце-спікер» окупантів закликав ЄСПЛ притягнути Україну за водну блокаду Криму
Так званий «віце-спікер парламенту Крима» Юхим Фікс, маніпулюючи на темі дефіциту води в Криму через окупацію півострова РФ в 2014, заявив, що Європейський суд з прав людини повинен притягнути Україну до відповіді за водну блокаду регіону.
#вода#посуха#окупований_Крим
14:46
Зневоднений Крим змушує окупантів збільшити витрати ФЦП
Водопостачання окупованого РФ Криму стало однією з причин продовження ФЦП щодо «розвитку півострова». Зокрема, мова йде про будівництво окупантами опріснювальних станцій.
#РФ#вода#окупований_Крим#ФЦП
14:39
Продовження ФЦП окупованого Криму пов'язано з подорожчанням проектів — влада РФ
РФ продовжує Федеральну цільову програму окупованого Криму в зв'язку з подорожчанням частини проектів, а також включенням в програму ряду новобудов, які раніше не були передбачені.
#РФ#окупований_Крим#ФЦП
13:27
Севастополь — територія іноземної держави: громадські працівники окупантів обурені
Співробітники так званої «громадської ініціативи» окупантів у Севастополі, при вивченні закупівлі для підконтрольного РФ місцевого «депздрава», виявили, що згідно з текстом «укладення контракту», місто розташоване на території іноземної держави.
#РФ#Севастополь#окупація