newsshowslive
Вступить в семью ATR

Гемпель марить про британське фінансування проєктів у Криму: «народний дипломат окупантів» неадекватно відреагував на «подачки з барського плеча» для України

14 января 2021, 12:41
743

«Глава окупантів народної дипломатії і міжнаціональних відносин» Юрій Гемпель анонсував «припинення британських проєктів щодо реінтеграції Криму до складу України».

Таку заяву Гемпеля поширили окупаційні ЗМІ.

«Громадяни Криму, громадські організації спільно з органами влади не дозволять втручатися в наші внутрішні справи. Всі плани Великої Британії по «реінтеграції» будуть припинені. Тим більше що на тлі пом'якшення санкцій політики Великої Британії щодо Криму готовність англійців фінансувати проекти реінтеграції виглядає як якась подачка з барського плеча», — сказав РІА «Новости» Гемпель.

У Раді Федерації РФ також гостро відреагували на готовність Королівства Великої Британії вкладати кошти у проєкти з реінтеграції окупованого Криму, назвавши їх політичними, без заявлених «гуманітарних» цілей.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада