newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:30
Нічний ефір

Окупанти прагнуть до європейських стандартів лінгвістичної освіти для роботи за кордоном: подаватимуться на перший Кембриджський сертифікат

15 января 2021, 13:24
490

У так званому «Кримському федеральному університеті» заявили про крок до «входження у спільноту європейських стандартів лінгвістичної освіти» та про запрошеного фахівця Кембриджського університету в РФ для оцінки курсів First Certificate in English.

«Підготовка до First Certificate in English стартує в лютому. Процес навчання займе 4 місяці, після чого почнеться атестація. Іспит буде приймати запрошений фахівець Кембриджського університету в Росії на базі Інституту іноземної філології. Організатори також додали, що всі студенти, які пройдуть курси, отримають додаткові бонуси. У їх числі автоматичний залік з дисципліни «Англійська мова» для бакалаврів і магістрів», — повідомляють в прес-службі «КФУ».

При позитивному результаті FCE (First Certificate in English), по-іншому B2 First, видається безстроковий сертифікат про рівень володіння англійською мовою. Він потрібен для навчання і роботи за кордоном. Для отримання сертифікату FCE необхідно знати мову не гірше вище середнього рівня.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни