newsshowslive
Вступить в семью ATR

Окупанти визнали факти несвоєчасного вивезення тіл померлих з палат: чергова «вимушена перевірка» ЦРЛ у Леніному

18 января 2021, 08:04
532

«Прокуратура» окупантів підтвердила інформацію про випадки знаходження тіл померлих у стаціонарному відділенні Ленінської центральної районної лікарні після звернень пацієнтів медзакладу.

Про це повідомляє пресслужба так званої «прокуратури Ленінського району» Криму.

Приводом для перевірки стала публікація у соцмережах мешканки Керчі Евеліни Середи про знаходження в одній палаті разом із померлою від коронавірусу людиною, тіло якої певний час не відвозили до моргу. Вона стверджувала, що в палаті з небіжчиком знаходилася її родичка та дві жінки похилого віку, одна з яких — у важкому стані. Зі слів заявниці, проблему вдалося вирішити лише після звернення на «гарячу лінію» так званого «голови Криму» Сергія Аксьонова.

Влітку минулого року МОЗ спростувало публікацію ЗМІ про недостатню комплектацію відділення реанімації Ленінської ЦРЛ необхідним обладнанням та медикаментами. Однак, за результатами перевірок, опублікована у ЗМІ інформація про проблеми охорони здоров'я в Криму повністю підтвердилася, а головлікаря медустанови під час розглядів декілька разів притягли до адміністративної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада