newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
20:15
Prime (live)

Надання допомоги неможливе: окупанти визнали неефективність ковідного шпиталю у Леніному

18 января 2021, 08:39
296

«Прокуратура» окупантів повідомила про серйозні порушення в організаційній діяльності інфекційного госпіталю смт. Леніне — райцентру на Керченському півострові.

Таку інформацію поширила пресслужба так званої «прокуратури Ленінського району» Криму.

«Фактичне забезпечення лікарняних ліжок киснем становить менше п'яти відсотків від загального ліжкового фонду, при нормі понад 70 відсотків. Відділення не в повному обсязі укомплектоване необхідним обладнанням для надання спеціалізованої допомоги важкохворим», — йдеться у повідомленні окупаційного «відомства».

Окрім того, повідомляється про повну відсутність термометрів, масок для кисневої терапії, шприцевих насосів, апарату для визначення газів крові та нестачі моніторів для зняття показань артеріального тиску, електрокардіограми, частоти дихання, температури, оксиметрії, капнометрії та серцевого викиду.

Не менш гострою також є проблема забезпечення обладнанням реанімаційного відділення шпиталю. Відділення не у повному обсязі укомплектоване апаратами ШВЛ, відсутня тромбоеластографія та низка необхідних медикаментів, таких як метілпреднізалон, цефотоксім і медичний кисень. У вкрай малих кількостях наявний цефазолін та преднізалон, що свідчить про неможливість надання ефективної та своєчасної допомоги хворим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни