newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:00
Altın devir / Золота епоха

Кримському фермеру закидають викрадення та примус до рабської праці підлітка

18 января 2021, 16:15
655

У Нижньогірському районі окупованого РФ Криму був затриманий фермер. Чоловікові закидають викрадення та примус до рабської праці місцевого підлітка.

Про це повідомляють ЗМІ окупованого РФ Криму.

«Саме викрадання підлітка відбулося у травні минулого року, коли фермер об'їжджав свої поля та помітив підлітка. Погрожуючи молодій людині рушницею, зловмисник змусив сісти його до себе в машину та відвіз за місцем проживання тітки школяра», — йдеться у поширеному матеріалі.

Стверджується, що чоловік привіз хлопчика на територію сільськогосподарської бази. При цьому фермер неодноразово зв'язувався з батьками хлопчика, вимагаючи викуп у 2 млн рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада