newsshowslive
Вступить в семью ATR

Окупанти спотворюють історичні факти: онлайн-виставка виправдання незаконної окупації Криму РФ

19 января 2021, 10:01
336

Окупаційна «влада» до «Дня Криму» ініціювала виставку у черговій спробі поширити інформацію про законність волевиявлення «народу Криму» на референдумі у 2014 році, при цьому маніпулюючи архівними документами з фондів «держархіву».

Про відкриття «історико-документальної виставки», в основу якої лягли архівні документи з фондів «державного архіву» Криму, повідомили підконтрольні окупантам ЗМІ.

На відкритті виставки голова «Держкомархіву» окупантів, Олег Лобов демонстрував високі навички «окозамилювання», називаючи референдум від 20 січня 1991 року у Криму, «відправною точкою у новітній історії півострова та початком тривалого шляху до возз'єднання Криму з Росією». Додавши, що «експоновані архівні документи є тому яскравою ілюстрацією».

Виступ архівіста відділу комплектування, упорядкування документів архівних фондів «Державного архіву Республіки Крим» Костянтина Могаричева так само не потребує коментарів.

«(Могаричев — ред.) Представив експозицію та розповів про становлення державності у Криму, акцентувавши увагу на декреті Центрального Виконавчого Комітету Рад Робітничих Солдатських і Селянських Депутатів Радянської Республіки Тавриди про створення Радянської Соціалістичної Республіки Тавриди у 1918, проєкт першої Конституції республіки, листуванні з питання передачі Стрілківської та Щасливцевської сільських рад Джанкойського району Кримської області до складу Генічеського району Херсонської області у середині 1950-х років, а також документах щодо референдуму про правовий і державний статус Республіки Крим», — звітують окупанти.

Окрім того, онлайн-маніпуляцію історичними фактами та наочний процес навмисного спотворення історії півострова окупантами РФ ви можете побачити за посиланням «Архіви Республіки Крим» у розділі «Виставки».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:11
video Після мене не було звільнено жодного кримського татарина — Бекіров у телемарафоні #saveATR
Українська влада не повертає кримськотатарських політв’язнів. На Мінських перемовинах ця тема не обговорюється.
#Едем_Бекіров#українська_влада#повернення_політв'язнів
09:40
video Колишні політв’язні Кремля заснували «Платформу звільнення політв’язнів»: Семена у телемарафоні #saveATR
Презентація відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі за участю представників Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Духовного управління мусульман Криму, іноземних послів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
#Олег_Сенцов#презентація#платформа_звільнення_політв'язнів
09:24
video «Справа про недонесення» — на допиті Топчі повідомив, що під тиском окупантів був змушений обмовити себе: ZAMAN
Останнє слово Енвера Топчі, звинуваченого у буцімто «недонесенні», призначене на 24 березня. Цього ж дня відбудуться дебати між сторонами захисту та обвинувачення.
#Енвер_Топчі#справа_про_недонесення#тиск_окупантів
09:08
video Утиски не припиняються — наш народ втратив свободу та опинився під окупаційною «владою» РФ: ZAMAN
Учасники кримськотатарського національного руху Судаку, Джанкойського і Красногвардійського районів виступили з відкритим зверненням до народу, висловлюючи свою підтримку і солідарність усім бранцям Кремля.
#кримськотатарський_національний_рух#звернення_до_народу#підтримка_бранців_Кремля
08:44
video Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму є його публічна незгода з окупацією Криму РФ — заява правозахисних організацій України: ZAMAN
Справжньою причиною переслідування українського активіста з Криму Олега Приходька є його публічна незгода з окупацією Криму РФ, яку він неодноразово висловлював і у ЗМІ, і в спілкуванні з представниками підконтрольної Кремлю місцевою «владою».
#переслідування_окупантів#Олег_Приходько#правозахисні_організації
08:41
video Українського військового поранено — про ситуацію на східному фронті: ZAMAN
У районі Причепилівки, на Луганщині, окупанти били з підствольних гранатометів та стрілецької зброї. Кульове поранення дістав боєць об’єднаних сил. Його оперативно ушпиталили.
#ООС#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни