newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Суд» припинив провадження у «справі» кореспондента «Кримської солідарності»: ZAMAN

28 января 2021, 08:41
1579

Окупаційний «Центральний районний суд» Сімферополя припинив провадження у «справі» кореспондента «Кримської солідарності» Абляміта Зіядінова через відсутність складу правопорушення.

3 листопада минулого року його разом з іншим кореспондентом «Кримської солідарності» Віленом Темер’яновим затримали біля окупаційного «військового гарнізонного суду» у Сімферополі. Туди журналісти приїхали висвітлювати оголошення так званого вироку фігурантам красногвардійської групи, яких окупанти безпідставно звинуватили у тероризмі. Більше — у випуску новин «ZAMAN» інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада