newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:00
Altın devir / Золота епоха

Пряма дискримінація кримських татар владою — Іслямов про блокування урядом фінансування ATR: ZAMAN

3 февраля 2021, 08:03
981

День бабака для кримськотатарського мовлення настав: телеканал ATR знову не може отримати фінансування з державного бюджету. Все через внутрішнє розпорядження міністерства реінтеграції окупованих територій.

Кошти у бюджеті є. Їх телеканал мав отримати як пряму підтримку. Однак міністр Олексій Резніков змінив їхнє призначення на послуги. Тобто ATR має взяти участь у тендері.  От тільки ні самого тендера, ні тим паче його умов не існує. Невідомі ні час, коли він відбудеться, ні навіть конкуренти ATR.  За словами Гендиректора каналу та віцепрезидента Всесвітнього конгресу кримських татар Ленура Іслямова, якій дізнався про зміни на зустрічі з Олексієм Резніковим, той повідомив, що на розробку тендера їм потрібно півроку, а потім ще два місяці — на сам конкурс.

А це означає лише одне — влада шукає шляхи, як зробити так, щоб голос Криму перестав лунати в українському ефірі.

«Сьогоднішні стрес-тести, які робить влада — це пряма дискримінація кримських татар. Ми стоїмо поза конкурсами всіх, ми — телеканал корінного народу, тому коли нам говорять, що ви в чергу станьте, і таких як ви багато, це відразу означає, що нас позбавляють політичного статусу», —  стверджує Іслямов.

Більше —  у сюжеті випуску новин «ZAMAN» інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада