newsshowslive
Вступить в семью ATR

Телеканал АTR — важливий елемент національної безпеки України, і він повинен бути в ефірі: ZAMAN

4 февраля 2021, 08:14
623

Бюджетний комітет Верховної Ради на наступному засіданні має намір отримати відповідь від представників Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій щодо причин блокування фінансування першого кримськотатарського телеканалу.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що бюджетний комітет Верховної Ради на наступному засіданні має намір отримати відповідь від представників Міністерства реінтеграції, чому заблоковано фінансування першого кримськотатарського каналу, і як там планують виправити цю ситуацію.

Більше — у випуску новин «ZAMAN» інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника