newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:00
Нічний ефір

Президент закликав суспільство до «Великого діалогу» на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді»: серед питань є окуповані території

9 февраля 2021, 08:23
408

Напередодні 30-річчя незалежності України суспільство має розпочати великий діалог за участю влади, громадськості, міжнародних партнерів, експертів і науковців, метою якого стане підбиття попередніх підсумків, відзначення успіхів та встановлення нових амбітних цілей, щоб разом рухатися вперед.

Про це сьогодні заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» у Києві. На майбутніх форумах обговорюватимуться й питання Криму:

«Протягом наступних місяців окрім COVID-19 ми говоритимемо про безпеку та оборону, про мир та війну, про Крим і Донбас, комунальні тарифи, судову та антикорупційну системи, сільське господарство, діджиталізацію та інфраструктуру, освіту, науку, культуру і спорт, про медичну, соціальну сферу, про українську промисловість, екологію, місцеве самоврядування та багато інших важливих речей», — сказав у промові президент України.

Більше — у випуску новин ZAMAN інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:33
video Чекали на Росію, а залишились ні з чим — кримські рибалки жаліються на здирницькі квоти: ZAMAN
Кримські рибалки з Сиваша скаржаться на утиски з боку окупаційної «влади» та на знак протесту готуються перекривати траси.
#Крим#протести#вилов_риби#рибалки#квоти
10:15
video СБУ викрили російську агентурну мережу на Херсонщині — куратору оголосили підозру у держзраді: ZAMAN
У Херсонській області внаслідок спецоперації викрили агентурну мережу спецслужб Російської Федерації, до якої входили співробітники Служби безпеки України.
#СБУ#ФСБ_окупантів#куратор#агентурна_мережа
09:51
video Український воїн підірвався на невідомій вибухівці — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Унаслідок підриву на невідомій вибухівці один український військовий дістав осколкові поранення.
#ООС#вогонь_окупантів#українські_захисники#поранення
09:34
video «Докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу зібрані незаконно — адвокат: ZAMAN
Так звані «докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу Ільвера Аметова є неприпустимими, оскільки зібрані з порушенням законодавства.
#музей#адвокат#Ільвер_Аметов#незаконні_докази#зброя
09:11
video Країна-окупант знову залякує кримських татар обшуками — Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова: ZAMAN
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова назвала обшук у будинку Алі Ібрагімова залякуванням кримських татар.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#обшуки_у_Криму#залякування_кримських_татар