newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Через «термін давності» окупанти закрили адміністративну «справу» щодо кореспондента Бекірова: ZAMAN

19 февраля 2021, 07:50
529

Окупаційний «Білогірський райсуд Криму» вирішив більше не розбиратися з громадянським журналістом, бо сплили терміни давності у розслідуванні.

Ірфана Бекірова затримали 3 листопада минулого року на мітингу біля стін окупаційного «Кримського військового гарнізонного суду». Там він серед інших кримськотатарських активістів протестував проти незаконного вироку бранцям з красногвардійської групи.

Самому ж Ірфану Бекірову закидали невиконання вимог силовиків у надзвичайній ситуації, пов'язаній з карантинними обмеженнями, викликаними епідемією COVID-19.

Правозахисники називають такі «справи» переслідуванням за незгоду з окупацією. А громадянський журналіст наголосив, що і далі підтримуватиме політичних в’язнів.

Більше — у сюжеті випуску новин ZAMAN інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров