newsshowslive
Вступить в семью ATR

Про спроможність України та впровадження кримінальної справи щодо заступника Міністра ЗС РФ з Дмитром Васильєвим: телемарафон #SaveATR

19 февраля 2021, 08:54
501

Впровадження кримінальної справи проти заступника Міністра закордонних справ РФ за спецоперацію у Дебальцеве — це один з прикладів того, на що спроможна українська влада.

Відповідно до норм міжнародного права, дії окупаційної влади та безпосередньо держави-агресора є злочинними, а притягнення РФ до відповідальності потребує проведення детального правового аналізу.

Дмитро Васильєв — політичний консультант, Президент Розвиткової Агенції Досліджень та Аналітики «RADA» приєднався до телемарафону  #SaveATR з Айдером Муждабаєвим та Гульсум Халіловою.

Про спроможність держави вживати «ефективні заходи сьогодні, щоб деокупувати завтра».  Більше у сюжеті:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:39
video Полум’я у кримськотатарському ресторані на околиці Києва вщент знищило літню кухню, майданчик та торговельні павільйони: ZAMAN
Сильне полум’я з густим димом під ранок п’ятниці, 11 червня, оповило гостьовий двір Eski Qırım. Полум’я у кримськотатарському ресторані на околиці Києва вщент знищило літню кухню, майданчик та торговельні павільйони. Загалом, це більше 120 квадратних метрів. Постраждалих, на щастя, немає.
#пожежа#підпал#Eski_Qırım#кримськотатарський_ресторон
09:06
video Міжнародні перельоти по-російськи — окупанти Криму оголосили про початок авіасполучення летовища Сімферополя з Вірменією та Північною Осетією: ZAMAN
Щоправда до Єревану літатимуть з пересадкою у російському Владикавказі, тому прямим рейсом це назвати не можна. Рейси виконуватиме російська компанія «NordWind», яка хоче започаткувати маршрути з 63 напрямків до окупованого Криму з пересадкою у Владикавказі.
#польоти#Вірменія#_окупантів#летовище_Сімферополя#Північна_Осетія
08:23
video Окупаційні прокурори вимагають від 14 до 19 років ув’язнення для 4 кримських татар — «справа про тероризм» алуштинської групи: ZAMAN
Від 14 до 19 років ув’язнення — такі терміни вимагають для 4 кримських татар прокурори у «справі про тероризм» так званої алуштинської групи. «Справу» розглядають у Південному окружному суді Ростова-на-дону.
#алуштинська_група#«справа_про_тероризм»#окупаційні_прокурори#терміни_ув'язнення
11 июня
11:16
video 61-річному політв'язню Сервету Газієву знову стало зле під час судового засідання: ZAMAN
У політв’язня Сервета Газієва під час судового засіданні почалися напади кишківника. У Південному окружному військовому суді оголосили перерву і викликали швидку. По приїзді медики вкололи лише знеболювальне.
#політв'язні#«справа_про_тероризм»#стан_здоров'я#Сервет_Газієв
11 июня