newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Про спроможність України та впровадження кримінальної справи щодо заступника Міністра ЗС РФ з Дмитром Васильєвим: телемарафон #SaveATR

19 февраля 2021, 08:54
465

Впровадження кримінальної справи проти заступника Міністра закордонних справ РФ за спецоперацію у Дебальцеве — це один з прикладів того, на що спроможна українська влада.

Відповідно до норм міжнародного права, дії окупаційної влади та безпосередньо держави-агресора є злочинними, а притягнення РФ до відповідальності потребує проведення детального правового аналізу.

Дмитро Васильєв — політичний консультант, Президент Розвиткової Агенції Досліджень та Аналітики «RADA» приєднався до телемарафону  #SaveATR з Айдером Муждабаєвим та Гульсум Халіловою.

Про спроможність держави вживати «ефективні заходи сьогодні, щоб деокупувати завтра».  Більше у сюжеті:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров