newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Брудні ігри гарних акторів — Сенцов про політичну боротьбу в Україні у телемарафоні #SaveATR

22 февраля 2021, 09:15
311

Усі політики — гарні актори. Усі вони ведуть політичну боротьбу. Це — брудні ігри.

Портніков колись сказав влучну фразу: «Будь-який український президент рано чи пізно стає націоналістом або їде до Ростову», — каже Олег Сенцов, кінорежисер, сценарист, громадський активіст в ефірі телемарафону #saveATR​​​​​​​​ #ГолосКримуМаєБутивЕфірі​​​​ з Османом Пашаєвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни