newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Громадяни РФ, які приїхали до Криму після 2014 року, порушили український закон — Джелял у телемарафоні #SaveATR

22 февраля 2021, 09:35
354

Напередодні міністр реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков висловився щодо надання права залишитися на півострові незаконно переселеним особам з РФ після деокупації Криму, заявивши, що Україна, на відміну від сталінського режиму, не депортуватиме. Усі охочі, мовляв, можуть отримати статус іноземних громадян, стати громадянами України, або жити без нього.

«Російські громадяни, що приїхали до Криму після 2014 року, порушили український закон. Звісно, не можна казати, що усі вони погані. Скориставшись можливістю, більшість приїхали з холодних регіонів Росії до нашого теплого Криму просто, аби жити. І здавалося б, вони не роблять нічого поганого: приїхали з родинами, працюють. Але їхні провина у тому, що вони знаходяться тут незаконно. Вони мають виїхати з Криму і лише тоді за усіма законами Україна може надати дозвіл оселитися на півострові», — Наріман Джелял, перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу в ефірі телемарафону #saveATR​​​​​​​​ #ГолосКримуМаєБутивЕфірі​​​​ з Гульсум Халіловою та Шевкєтом Наматулаєвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни