newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Жумаділов про корупцію у державі, її подолання та важливість якісної освіти для кримських татар: Голова ДП «Медичні закупівлі України» у програмі «Taqdir yolları»

22 февраля 2021, 10:08
350

Кримськотатарський народ пройшов багато складнощів та випробувань. Хоч виник і сформувався він у Криму, але більшість кримських татар сьогодні проживає за межами півострову.

Арсен Жумаділов — кримськотатарський громадський та політичний діяч, старший викладач кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія». Із квітня 2019 року очолює державне підприємство «Медичні закупівлі України».

У програмі «Taqdir yolları» він висловив думки щодо виникнення корупції у державі та шляхів її подолання, розповів про важливість якісної освіти для кримських татар та відповів на питання: Що має робити кримськотатарський народ, аби жити щасливо?

У програмах «Taqdir yolları» наші співвітчизники, які були змушені покинути Крим і жити на теренах материкової України розкажуть, як вони живуть, які проблеми їх спіткають, і як вони бачать шлях повернення на Батьківщину.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни