newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод буде офіційно переведена на кримськотатарську мову — КРЦ

22 февраля 2021, 15:39
288

У вівторок, 23 лютого о 13.30, Кримськотатарський Ресурсний Центр заявить про початок роботи над офіційним перекладом Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на кримськотатарську мову. Представники організації розкажуть про механізми і подальшу перспективу реєстрації перекладу документа кримськотатарською мовою.

За повідомленням організаторів, захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український кризовий медіацентр).

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни