newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

У Представництві президента України в Автономній республіці Крим привітали з Днем рідної мови: ZAMAN

23 февраля 2021, 08:18
249

Там повідомили, що окупанти у Криму порушують право жителів півострова розмовляти рідною мовою і забороняють використовувати українську та кримськотатарську мови на окупованій території.

Настане день, коли над Кримом знову майорітиме український прапор, і там знову буде можливо говорити, слухати і дивитися українською, кримськотатарською та іншими мовами, без заборон та загроз життю!

Більше — у сюжеті випуску новин ZAMAN інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни