newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Дитячий телеканал Lâle відтепер на PATREON — Ви можете підтримати кримськотатарську мову вже сьогодні: ZAMAN

23 февраля 2021, 08:29
226

Станьте нашим патроном, підтримайте нашу боротьбу за повернення Криму та мову його корінного населення. Це робиться задля того, аби маленькі кримські татари не забули своєї мови, а навпаки в комфортних умовах своїх гаджетів мали нагоду подивитися улюблені мультфільми, які для них дублюють кримськотатарською професійні актори, співаки, громадські діячі та політики.

Щоб нас зайти, заходь на сайт PATREON.COM

У пошуковому вікні набирайте телеканал Lâle і натискайте на нашу іконку. Після цього сайт запропонує приєднається і вибрати рівень членства. Жертвуючи гроші ви визначаєте рівень спорідненості з нами.

Перший — наречений/наречена. Обравши його, ви жертвуєте 5 доларів.

Другий — дядько/тітка. У цьому випадку сайт запропонує пожертвувати 10 доларів. 20 доларів можна пожертвувати, вибравши рівень брат.

Обравши рівень батьки, ви жертвуєте 50 доларів.

Рівень бабуся/дідусь передбачає підтримку у 100 доларів.

200 доларів можна пожертвувати обравши рівень Ata (предок).

Після цього сайт запропонує авторизуватися. Це можна зробити через електронну пошту або фейсбук, і останнім кроком лишається лише перерахувати гроші.

Більше — у сюжеті випуску новин ZAMAN інформаційної служби телеканалу ATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни